SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 cykl kreatynowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17120
siemanko gadalem dzisjaj z kolesiem ze sklepu z odrzywkami i na 3 cykl polecil mi to
MET-Rx Amped 908 gram
i to
MRM Massive Muscle Gainer

do tego mowi dietka i gicior bedzie teraz pytanie do was czy oplaca sie kupic te suple???:)

bartez324

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18017
zamiast tego gainera możesz wziąść mutant mass lub UP your mass są lepsze składowo węglowodany w nich

a co do Amped... jakie wcześniej kreatyny brałeś?
poczytaj na forum jest dużo opinii o tym towarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17120
1 cykl cm3 drugi cykl xpand

bartez324

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18017
co do gainera to jak napisałem wyżej
a kreatyny to próbuj , czytaj masz dużo cykli przed sobą jedna będzie działać druga nie, na jednych dobrze działa jedna forma na drugich inna, ale jeżeli jest dieta to każda kreatyna powinna coś dać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a moglb ys podac jakis sensowny 3 cykl ktory bedzie dzialac ...
bo nie wiem np czy moge wziasc na ten cykl storm plus schock i do tego gainerka?

bartez324

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jasne ,że możesz
możesz na tym apmedzie jechać, poczytaj opinie o wszystkich produktach które cię interesują i sam wybierz ten który na większość działa,
dobre opinie zbiera np. HP, NO XPLODE, gaspari size one, owy storm, Green MAGnitude (Controlled Labs),
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wiem poczytalem troche no i najgorsze opinie moim zdaniem zebral amped zadko na ktorego dziala a i zdaje mi sie ze ten co niby pomaga w doborze odzywek wcisnal mi ten zestaw bo mozliwe ze nikt go nie chcial kupic :D:P

UNIVERSAL STORM - 378g

UNIVERSAL SHOCK THERAPY - 440g starczylo by tyle na cykl czy za malo?

Zmieniony przez - bartez324 w dniu 2010-05-11 16:19:24

bartez324

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a jak długo chcesz cykl robić? bo storma trza brać 2 razy dziennie , czyli 20gr dziennie, ewentualnie w DNT możesz brać jedną porcje
ale z moich obliczeń wynika ,że 1 mała puszka to za mało zdecydowanie na dobry cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czyli po ile polecasz kazda puszke storma i shocka no mysle ze tak 40 dni cykla gdzies:)

bartez324

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1738 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19637
Najlepiej jakbyś kupił dużą puche Storma i małą Schock'a, wtedy będzie wszystko grało...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150822
JEST SPECJALNY TEMAT OD TAKICH PYTAN W PODWIESZONYCH
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czym sie rozni bialko...

Następny temat

Co po cyklu kreatynowym

WPC zestaw