SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chleb zytni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
pełnoziarnisty 100% zytni... jakos tak sie nazywa - czy dobry jest na mase ? Bo tego co polecacie zytniego razowego to jakos nie moge zjesc... pewnie dlatego ze zawsze jak kupuje to jest stary i nie smakuje najlepiej...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jest dobry bo na mase bo ma dużo węglowodanów złożonych i jak jest z pwłnlych ziaren to mma dużo wiecej wit niż zwykły

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
Lepszy jest żytni pełnoziarnisty czyli ten o którym gadasz. Zawiera dużo weglowodanów i ma pełne ziarna, które są potrzebne (zawierają tłuszcze roślinne)w diecie kulturysty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Zawiera najczęściej ziarna słonecznika - dobre źródło Omega-6 ale nie sa to najważniejsze tłuszcze w diecie kulturysty niemniej mozesz spokojnie jeśc taki chleb zamiast zwykłego żytniego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
no to dobrze a chleb z 7 ziaren tez moze byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak pełno ziarnisty to tak

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1619
a co sadzicie o chlebkach z pelnego ziarna sprzedawanych w pakowanych po 5-6 kromek? Z tego co pamietam do wyboru jest chleb zytni, graham, slonecznikowy. Czy jest on cos wart? Czy lepiej o nim zapomniec ze wzgledu na konserwanty?? No i jeszcze jedno pytanie: czy z braku chleba pelnoziarnistego mozna wybrac inne czarne pieczywo bez melasy i innych slodowych udziwnien??

... cel nie uświęca środków. Ponieważ nie istnieje cel, istnieją jedynie środki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poprostu kupuj naj mniej przetworzony

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które lapsze ??

Następny temat

Jajka na surowo

WHEY premium