SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo czy nie carbo?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 962

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

M.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
Krótkie pytanko.
Czy stosować carbo na 30 minut przed treningiem wytrzymałościowym na worku treningowym?(ćwiczę około 1h-półtora a później jeszcze idę wymęczyć się bieganiem)
Chodzi mi o spalanie! Wiem że na każdego może inaczej działać ale chcę wiedzieć jaki jest ogół na ten temat i czego mogę się spodziewać, jak z reguły działa na organizm ww. carbo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Carbo na redukcji ?
Jak już to raczej po treningu ale po co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
biorę kilka dni i zastanawiam się czy to był dobry pomysł. z carbo mogę ćwiczyć dłużej i sprawniej pytanie tylko czy to bardziej szkodzi spalaniu fatu czy nie. a fatu jest sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Wlicz w bilans chociaż przed treningiem to wg mnie średni pomysł. Zwłaszcza takim który podchodzi mi tu pod aeroby / interwał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
wychodzi na to że zapotrzebowanie na węgle w moim przypadku do utrzymania wagi wynosi
Węglowodany 55% 1967.8kcal = 491.95gram
a w mojej diecie jest ich 170,85, podkreślam że kalkulator pokazał mi zapotrzebowanie do utrzymania wagi a ja chce ją zrzucić więc nie wiem co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Wrzuć obliczenia 500 gram węgli daj spokoj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html
93/174/21 opcja 3-5 razy w tyg. tak mi policzył kalkulator, cóż poradze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Oblicz zapotrzebowanie wzorem:

https://www.sfd.pl/-t276436.html

Białko 2-2,5grama, tłuszcz 1-1,5 grama, węgle reszta. Orientacyjnie na start to jest wystarczające.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje do oceny (proszę o szybką odpowiedź)

Następny temat

Kalorie

WHEY premium