SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELLULIT - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
ja sobie kupiłam gumową bańkę i też ssie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 597
shinsei co to za banka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 597
mam takie banki w domu, tylko nie wiem kompletnie jak jes tosowac jesli chodzi o cellulit i czy daje to efekty?...moge prosic o wskazowki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
po kąpieli posmaruj uda oliwką dla dzieci, pprzyłóż bańkę i za****. jeździj nią w górę i dół ud, rób koliste ruchy, działa tak jak te zassysarki w gabinetach kosmetycznych, tylko troche trudno sobie samej tak "masować" tył ud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 597
a Ty widzisz efekty?
co do tylu....moze maz pomoze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
na razie dopiero zaczełam, a męża nie mam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 597
no to bede probowac z ta banka SOG dla Ciebie:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 597
o cholera...banka mocno sie wssala w moje udo....bolalo ale calkiem fajne to jest...na pewno bede starac sie masowac w ten sposob w miare systematycznie. Zamiast oliwki dla dzieci uzywam tej z Ziaji do masazu dla skory z cellulitem. pzdr:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompresyjne zlamanie trzonow kregoslupa

Następny temat

Stabilizator stawu skokowego

WHEY premium