SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak efektów na cyklu , tarczyca ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 752
1. WIEK: 24
2. WAGA: 82
3. WZROST: 174
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 112
-udo: 59
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2
6. DIETA: 4000kcal
-białko: 250g
-węglowodany: 500g
-tłuszcz: 111g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl prop 100mg e2d , enan 250 mg e3d, deca durabolin 200 mg e3d , meta 30mg ed
8. TRENING: 5xtyg
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycie , mezo
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej do lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2000
16. WYNIKI SIŁOWE:
Słabe :)



Czesc od jakiegoś czasu pewnie z 4 miesiące jestem na bombie. Problem w tym że siła praktycznie stoi, a wrecz spada w niektórych izolacjach , po badaniach widać że soki dobre. Ćwiczę 5x w tyg, w 80% jem wartościowe rzeczy, liczę każda kalorie , a cała nabierana masa idzie w brzuch i boki. Ręce opadły, zrobiłem badania tsh t4 i t3 bo pomyślałem że tu musi być problem. No i tak:
TSH : 0.75 NORMA 0.27-4.20
T4 : 60 NORMA 71-139
T3 : 1,2 NORMA 0.9-2.8
jakaś mądra głowa doradzi co może być przyczyna mojego problemu? Dodam że zanim wszedłem na bombę bylem na dość długiej redukcji gdzie udało mi się zrzucić 25 kg z 95 do 70. A tłuszczu na brzuchu i bokach i tak było sporo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Może Kujawski bijesz??:D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 752
Lab alpha zeneca, meta nexium. Test wyj**any , estro kosmos, prolka w górnej normie. Leci symex i nolva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Za dużo Kcl jak świnio masa się robić i idzie w smalec na brzuchu . Zle coś obliczyłeś . Obetnij tłuszcze do 1g /kg zobaczysz czy będzie różnica . Ja tez mam genetycznie boczki, na redukcji tez schodza mozolnie i ostatnie . Na wysokim facie w diecie odrazu pas rosnie w moim przypadku . Nie wiem jak się ma do tego wszystkiego Twoja wcześniejsza długa redukcja . Czekaj na jakiegoś admina np Flex ma duże pojęcie na temat diety/treningi/ saa może zabierze głos i coś podpowie .




Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-23 17:21:04

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
Zaraz po tej redu wskoczyles na 4k kcal? Jak wyglada sprawa pompy na treningu? Jak nima pompy przy wywalonym estro to wrazliwosc na insuline moze lezec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
za szybki skok zapewne na kaloryczność,a na jakim poziomie kcal redukcja była robionie ??bo ogólnie to zejść do wyrównania kalorii i wtedy wrzucić od 300do 500 kcal powyżej zapotrzebowania powinieneś a jak z bomby dwa razy kcal podbiłeś to cie podlewa strasznie, wrzuć foto przed i w trakcie cyklu

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 752
Redukcja skończyła się na 2300 kcal bodajże. Wtedy ja wszedłem na masę zaczynałem od 3000 kcal i doszedłem do 4000. Dowalam kalorii bo siła nie idzie. Pompa na treningu czasami jest ,czasem jej praktycznie brak .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 752
Makro mam tak jak w ankiecie. 50% wegle, 25% tłuszcz, 25% białko . Wychodzi sporo białka bo 3g na kg masy. Coś zmienić?
Co do cyklu i treningu prowadzi mnie pewna mądra głowa z tego forum. Także wszystko gra. Ale dlaczego mi nie idzie to nie wiadomo niestety. Ręce opadają :(


Zmieniony przez - Ziółek23 w dniu 2018-08-23 17:37:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
za dużo kcal wrzuciłeś w krótkim czasie, rozpisz dzienny posiłek w tabelce i zobaczysz jak realnie sie kształtuje makro, a jeśli będziesz żarł powyzej tych 300-500 kcal zapotrzebowania dziennego to wtedy pozstałe kcal bedą sie zamieniały w tłuszcz i dlatego cię zalewa. pamietaj od 300 do 500 kcal powyżej zapotrzebowania,a jeśli siła nie szla to moze zmienic trening na bardziej progresyjny.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 752
Korzystam z aplikacji do liczenia kalori i makro więc widze jak to się ma. Zejdę do 3800 kcal. Ale dlaczego na sokach siła ani masa mięśniowa nie idzie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
w twoim poprzednim temacie chłopaki powiedzieli ze masz wrzucić 125 kcal nadwyzki a ty wjechałeś na 2000 i tu masz już rozwiązanie problemu, leży u ciebie dieta i zacznij ciąć kaloriee bo z tego cyklu nic nie wyniesiesz tylko sie zalejesz jak świnia i wrucisz do 95 i znowu bedziesz redukował, 300 kcal nadwyżki to dla chłopa przy wadze 85 kg a ty startowałeś z 75 wiec realnie od 200 do maks 300 kcal powinieneś mieć na masie by zlapać dobrej jakości mieso a nie smalec ze skwarkami.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski testosteron w wieku 23lat

Następny temat

Hgh a drętwienie dłoni palcy

WHEY premium