SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bioniche Pharma (old design) 10ml vial - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254999

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
po co drazyc temat sa na innym oleju i tak wygladają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
Uważam,że zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mniej. Czy ktoś wie skąd te różnice gęstości?
Jeżeli tak proszę o wyjaśnienie.

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Przeciez to proste skad roznica. Sam robilem koledze strzala. Mial resztke biosiry i dalej dose. Wymieszal oba i mu wbilem ale dose wyraznie gestsze. Te zadkie sa robione na EO a te geste pewnie na zwyklych olejach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
raczej mieszanka EO ze zwyklym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
No właśnie o to mi chodzilo ;)! SOG
EO mnie przynajmniej mniej boli/nie boli w ogole

Pozdro

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
A mnie akurat doe nic a nic nie boli. Bionische tren a bolal, master delikatny dyskomfort. Jak widac kazdy jest inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
lestat1986
A mnie akurat doe nic a nic nie boli. Bionische tren a bolal, master delikatny dyskomfort. Jak widac kazdy jest inny


mnie tak samo dose nie bolało a bioniche czuć


na zwyklym oleju 100mg/1ml propa by bolała jakby była reszta nie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Tren musi powodowac lekki dyskomfort, tak jak i np susta. Taki srodek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 247 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4894
Propek bioniche trochę czuć pierwsze dwa strzały, ale chodzić się da bez problemu :) Po dobie ból całkowicie znika. Jestem pare godzin po 3 shocie i nic mnie nie boli po nim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja czulem pierwszy strzal enana ale bardzo lajtowo i mialem lekka opuchlizne. Kolejny bez zadnych problemow.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

teść prop i clomid fake czy real ?

Następny temat

DB Pharma UGL (temat zbiorczy)

WHEY premium