SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko zamieniane w glukoze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak spożyje się nadmiar białka to jest ono zamieniane w glukoze i jak piszą odkłada się w postaci tk.tłuszczowej....i teraz mam pytanie czy ta glukoza w którą zamienia się białko może posłuzyć do uzupełnienia glikogenu w mięśnaich ? chociaż po części ?

pytam z czystej ciekawości...za odpowiedzi dziękuje

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2005-12-24 20:08:49

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Masz zle dane

Bialko nie zlaeznie od jego ilsoci jest kowertowane w 58% w glukoze

Zasila watrobe ,skad mzoe byc pobrane tam gdzie potzrebne jest obecnie organizmowi->miesnie,mozg

Bialko w procesie neoglukogenezy, skowertowane w glukzoe nie zasili tkanki tluszczowej, chyba ze sie wyjatkowo bardzo postarasz

Bialko podnosi poziom cukru kilka h po spozyciu

Acz u zdrowych ludzi sa to niskie wartosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
ej no a wy nie przy stole wigilijnym ? qazar na diecie czy odpuszczasz dzis i jutro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
ja sobie dziś odpuściłem i zjadłem z kilka placków i teraz się okropnie czuję, głowa mnie boli, spać mi się chce i czuje się jakbym był pijany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"teraz się okropnie czuję"
"i czuje się jakbym był pijany."

cos mi tu nie gra

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
to normalne, ze chlop czuje sie okropnie bedac pijanym?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Ja wole czuc lekki glodek niz tak jak teraz byc wypchanym jak worek treningowy. Ale wasze zdrowie panowie

Zmieniony przez - Grechus w dniu 2005-12-24 21:28:01

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
Qaz:

Jak to się ma do diety ketogenicznej? Tzn - jeżeli zjadam na, dajmy na to CKD, 200g biała, to wychodzi jakieś 120g glukozy z tego. Czy zamiana się nie odbywa w stanie ketozy, albo biała są rekombinowane albo co?

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w diecie

Następny temat

masa do sprawdzenia!!

WHEY premium