SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie kupić glukoze??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
SIemano. Gdzie można kupić glukoze?? Mieszkam w 16tys mieście i mam pytanie czy w takim mieście dostane glukoze(prócz apteki-bo cholernie droga) i w jakich sklepach moge popytać?? Czy może glukoze dostane tylko w dużych hipermarketach?? Tylko nie piszcie że lepsze i tańsze Carbo bo to wiem(mam na chacie) tylko pytam z ciekawości
Pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Glukoza jest organicznym związkiem chemicznym, zaliczanym do cukrów prostych, monosacharydów z grupy aldoheksoz. Ma ona białą, krystaliczną barwę, z wyglądu przypominającą zwykły cukier stołowy. Posiada ona dobre właściwości rozpuszczalne w wodzie a smak słodki, minimalnie mniej intensywny niż cukier. Glukoza występuje w sporej części w owocach, razem z fruktozą. Szczególnie w winogronach. Obecna jest również w miodzie.

Jest ona podstawowym związkiem energetycznym dla większości organizmów, przechowywana w postaci skrobi u roślin lub glikogenu u organizmów żywych. Sama w sobie jest najłatwiej przyswajalnym związkiem dla naszego organizmu. Jest ona również substratem dla wielu procesów zachodzących w organizmie człowieka.

Można ją kupić w większości aptek, sklepów spożywczych, czy super i hipermarketów. Dostępna w wersji smakowej jest również w sklepach z odżywkami i suplementami diety pod nazwą - dekstroza: https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Dextroza_Monohydrate_Plus-opis238.html#wartosci

Stosować można ją po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Szczególnie w sportach wytrzymałościowych, takich, jak kolarstwo, triathlon, maraton itp.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
Jest w hipermarketach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
tylko nie kupuj w aptece,bo to ten sam cukier tylko 3x drozszy

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
W spozywczym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
a nawet w takich małych spożywczych będą mieli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
Zalezy od sklepu. Koło mnie w sklepiku mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1443
w spozywczym, ale kto pyta nie bladzi wiec nie wiemy czy beda mieli - idz sie zapytaj :P

pozdro =]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 263 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1821


zrobilem ci fote o 4:00 w nocy mysle ze to zostanie docenione
w kazdym spozywczaku powinna byc
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
w hipermarketach dostaniesz najpredzej no albo w aptece bo w małych spożyeczych nieraz nie mają
1

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zgadza sie ok 2,5zl za 200g.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
dzięki luk za zdjęcie
a za 2,5zł 200g to chyba raczej kupie tylko w jakimś hipermarkecie??
Pozdro...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziewczyna która chcę schudnąć. DIETA plz help me

Następny temat

ckd, piwo i inne wejdź i odpowiedz ;)

WHEY premium