SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aldo vs. Pettis! -3 sierpnia 2013!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22772

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Wygląda legitymacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie no,to ze Pettis wspomnial o checi walki z Thompsonem w pazdzierniku,tez WYDAJE SIE BYC LEGITYMACYJNE !!!

on z kolei powinien od razu,bez zbednego pyerdolenia walic w wywiadach "Grant wypada z walki za 3 tygodnie,jeszcze ustalaja z Dana szczegoly,wiec szykuj sie Bensonie Hendersonie,Showtime nadchodzi"...

ale skoro mowil o tej walce na pazdziernik,no to nie mam argumentow,przeciez by nie klamal,na swiecie nie moze byc,az tyle zla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
xper
ok to juz wiem dlaczego Pettis chciał walki z thomsonem na październik.

Dana:łapiesz f***in małą kontuzję kolana przed walką z Aldo ,bo ch**owo się sprzedają bilety na UFC 164.

Pettis:Ok ,ale co ja kurva będę z tego miał ,tylko nie mów ,że jakiś śmieszny beckstejdz bonus

Dana:Słuchaj wbijesz za graanta ,on dostał już cynk dajemy mu 50 patoli i siedzi cicho ,dostał kontuzji w sparingu BJJ,przyj**ał głową w matę i stracił przytomność.
Pettis: OK ahahahh
Dana: dla nie poznaki chcesz walczyć z thomsonem w październiku ,bo na sfd domyślają się ,że wbijesz za Granta na UFC 164 ,bo Grant to mała gwiazda ,a ty sprzedasz bilety i PPV na poziomie czaela sonnena.


Haha SOG! może i to śmieszne, ale nie zdziwiłbym się jakby tak było.. bardzo rzadko wierzę w teorie spiskowe, ale czasami ciężko nie wierzyć.. nie wierzę natomiast w to, że jakiś zawodnik się podkłada w walce, bo po pierwsze jaki ma w tym interes po drugie ciężko tak zrobić w walce na takim poziomie żeby to nie wzbudziło podejrzeń a jak walka jest "na pełnej k***ie" to już wgl to jest niemożliwe a po trzecie jak ktoś zostaje znokautowany i ktoś mi wyjeżdża z tekstem, że się pod to podłożył to chyba wiecie co myślę o takiej osobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ze jest Januszem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
gdybym myślał, że jest januszem taka osoba to bym to napisał, ale to co myśle o tej osobie łamie regulamin

Nie wiem komu kibicować.. tzn wiem, bo będę kibicował KZ, ale z drugiej strony chce żeby Aldo przeszedł do LW i zniszczył Bensona - coś czuję, że Benson tej walki będzie unikał jak ognia

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-07-17 16:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
najpierw niech sie upora z Showtime'em

zreszta nie wierze,ze Aldo pojdzie w gore teraz,mowil,ze nigdzie sie nie wybiera poki co,zreszta sie nie dziwie.generalnie duzo bardziej na tych wszystkich przenosinach zalezy chyba kibicom niz samym zawodnikom,ktorzy spokojnie obijaja kolejnych pretendentow trzepiac ladny hajs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a no fakt teraz walczy z Pettisem więc zobaczymy, ale imo straci pas Benson No tak masz rację tyle, że z Aldo to trochę inna sytuacja, bo jemu już naprawdę trudno zrobić walkę a jet młody i niszczy tym zbijaniem swoje zdrowie i coraz trudniej mu robić wagę tak jak Jonesowi więc imo obaj przejdą wagę wyżej prędzej czy później myślę, że prędzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Gautan podobno w tym teamie nova chcą ,żeby mieli 2 pasy,i tu też chodzi o barao ,który rzeczywiście już nie może wytrzymać zbijania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie - kolejna celna uwaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no tak,tylko,ze o tych problemach Aldo z waga mowi sie juz od dawna (glownie na SFD podejrzewam ),a w wywiadzie po ostatniej walce powiedzial wyraznie,ze na dzien dzisiejszy nie ma zadnych problemow z robieniem limitu i czuje sie bardzo dobrze. zwlaszcza,ze warunki ma idealne na LW i po co ma sie bic z wiekszymi,poki jest mu dobrze tam,gdzie obija jednego po drugim.

no ale zobaczymy,moze faktycznie pojdzie wyzej,zeby miedzy innymi zrobic miejsce koledze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy ranking UFC

Następny temat

siłownia przed zawodami mma

WHEY premium