SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aldo vs. Pettis! -3 sierpnia 2013!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22773

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0
Jaka ma sens walka z Pettisem NIE o tytuł!? Ja się średnio superfightami typu niedoszłe GSP vs. Anderson czy Anderson vs Jones jaram, ofc sama walka mnie interesuje jakby się potoczyła, ale gdy takie walki nie są o pas w sumie te superfighty nie o pas to bez sens i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie..


Super-Walki nie o pas mają sens bo pokazują właśnie kto jest lepszy. Jak chce się mieć pas danej kategorii to powinno się kosić w danej dywizji wszystkich a dopiero potem mistrza.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
tyle, że tych super walk nie ma i prawdopodobnie nie będzie, Aldo vs. Edgar to była niby taka super walka, bo Edgar traktowany był jako mistrz LW, bo w drugiej walce pokonał Bensona tylko sędziowie oglądali inną walkę a tak na papierze Edgar nie był mistrzem tylko byłym mistrzem i debiutował w FW dostając od razu walkę o pas..

może byłoby sprawiedliwiej przechodząc do innej kategorii wywalczyć sobie tą drogę o pas, ale jak się jest czołowym fighterem zwłaszcza w wyższej kat wag przechodząc do niższej to rozumiem tą decyzję co innego np. Sonnen albo Diaz dostający walkę o pas po porażce i rocznym zawieszeniu.. Ja nie wierzę w odbycie się tych superwalk - Jones, Silva i GSP mają za dużo do stracenia a jak Aldo pójdzie wyżej to unifikacja pasów a nie superwalka będzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Steven, no nie mów mi, że byś nie chciał zobaczyć superwalki Anderson vs Jones w catchweight - 88-90 kg jako pięciorundówka

Ja bym za to nawet i 50 zeta zapłacił za PPV. Okazało by się kto ma racje, psychofani Silvy czy jakże zawsze trzeźwo oceniający Jonesa fani

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-02-26 22:29:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Po to ten catchweight w przypadku Silvy i Jonesa... powinni ważyć tyle ile chcą i jazda

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
anderson powiedział ,że zawalczy z Jonesem w 192.

@up dokładnie

Anderson pokazał ,że może spokojnie walczyć w LHW po co Catchweight? żeby osłabić przeciwnika? jeszcze to 192

to niech GSP teraz powie ,że 173 zwalczy z Andersonem i co? Jak chce superwalk ,bo sprzedaje mało PPV to niech idzie albo do 170 albo do 205 kropka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no i właśnie te wagi w catchweightach są przeszkodzą, że imo do tych superfightów nie dojdzie i catchweighty będą tylko wtedy gdy np taki RUmble wagi nie zrobi Zrobienie superfightu z takich zawodników jak Jones/GSP/Anderson to mega trudne zadanie i
@bullet chciałbym zobaczyć tą walkę nawet bardzo, ale a) do niej prawdopodobnie nie dojdzie, waga, kasa itp. b) jak Jones przegra to możemy go w HW nie zobaczyć a jak Anderson dostanie lanie ala Hamill to odbije się na jego legendzie..
Wolałbym sytuację Anderson idzie wagę wyżej i chce zunifikować pas z Jonesem - 2x bardziej by mnie taka sytuacja jarała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Oprócz tego co napisałem wyżej, w ogóle dobrym pomysłem jest zrobienie dodatkowej kategorii open. Wiem że dzisiaj poziom wysoki i ciężko by było komuś z wagi lekkiej wygrać ale co tam. Raz na jakiś czas robić takie coś jako ekstra walkę np przed albo po walce Głównej.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Mighty Mouse vs Stefan Struve czemu nie


A powiedzcie mi, co to jest dla Jonesa 3-4 kg w te czy we w te jak i tak zawsze idealnie robił limit 93 kg i nawet nie wyglądał na wysuszonego strasznie

A tak serio to oby keczłejt bo wtedy Jones się wycieńczy ścinaniem wagi i szanse Silvy wzrosną drastycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Benson przemowil ! Kogo chce po Melendezie ? GSP !!!!!

Dana on @ufctonight: if Aldo moves up to 155, he has to stay there. If Pettis beats Aldo, he will have to stay at 145 pounds.

@UP
Silva niech pierw sie z Weidmanem upora

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2013-02-27 04:48:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Benson by był w takiej dupie z GSP, że ło essu. GSP neutralizuje jedyne atuty Bensona dzięki którym jest mistrzem (chociaż właściwie to Edgar )- zapasy i siłę fizyczną. Weidman może pięknie zj**ać superfajty jak podda Andersona To już wtedy nie będzie to samo. A co dopiero się stanie z rankingami P4P, jak Pettis pokona Aldo a Weidman załóżmy Silvę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy ranking UFC

Następny temat

siłownia przed zawodami mma

WHEY premium