SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aldo vs. Pettis! -3 sierpnia 2013!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22655

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
If the UFC wants a superfight, I do not see any problem. I fight whoever, but the belt has to be against Lamas or Swanson." - Aldo, obshaną dupę masz!?

Jaka ma sens walka z Pettisem NIE o tytuł!? Ja się średnio superfightami typu niedoszłe GSP vs. Anderson czy Anderson vs Jones jaram, ofc sama walka mnie interesuje jakby się potoczyła, ale gdy takie walki nie są o pas w sumie te superfighty nie o pas to bez sens i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.. a tak Pettis zbije 10lbs więcej (on ponoć prawie do LW nie zbija) i mamy walke o pas i tj superfight + walka o pas tj to było z Aldo vs. Edgar!

Wk***ił mnie Aldo tym zachowaniem.. Chyba, że Anderson mu zdradził swoją taktykę Dana White zorganizuje walkę 3 sierpnia Aldo vs. Pettis o tytuł wagi FW i pokaże Brazylijczykowi, że on tu do gadania nic nie ma a nie wycofa się z walki, bo wie czym to grozi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
lord raV
Jak k***a Pettis nie zasługuje?
Ostatni mistrz WEC, który ma na rozkładzie obecnego mistrza UFC w LW?

A Edgar zasługiwał, mimo że z Bensonem przegrał 2 razy.


A co mnie WEC interesuje, teraz mamy UFC. Super, ze ma Bensona na rozkladzie w przeszlosci, ale jestescie pewni ze teraz da mu rade ? Okami ma Spider'a na rozkladzie, dajmy mu TS'a. Z Edgarem bylo inaczej, byl mistrzem swojej dywizji, a Aldo swojej i chcieli zrobic super fight.
Nie rozumiem po prostu czemu nie chce Pettis czekac na walke z Bensonem. Jak jest taki kozak to niech pierw posklada Bensona, a potem Aldo. LW jest bardzo mocno obsadzona, moglby wziasc jeszce jedna walke w miedzy czasie (Barboza, Edgar). Naprawde jest z kim walczyc. Tak naprawde liczy sie kasa i PPV, bo Pettis sie lepiej sprzeda niz Lamas. Czyli niedlugo spodziewajmy sie walki Cain vs Sonnen...

Walka juz pewna:
http://bleacherreport.com/articles/1544257-dana-white-announces-jose-aldo-has-agreed-to-face-anthony-pettis-in-august

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2013-02-26 05:47:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"Yes Aldo vs Pettis and it's for Aldo's UFC 145lb title" - Dana White

Pettis w pełni zasługuje, ma szanse w przeciwieństwie do FW i liczę na dobrą walkę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
http://www.mmamania.com/2013/2/25/4030278/report-jose-aldo-lightweight-title-shot-anthony-pettis-win-ufc

Zaj**ombka

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Moze tym go kupili :)

ciekawe co na to wszystko Benson

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2013-02-26 11:15:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jak go tym kupili to Aldo musi być głupi albo najzwyczajniej w świecie wie, że się wygłupił grając jakiegoś bossa mówiąc "że on nie będzie walczył z Pettisem, bo ten nie zasługuje" a gdy potem Dana miał to w dupie i zechciał zrobić swoje to jeszcze miał nadzieję, że przynajmniej na jego warunkach "że to będzie walka NIE o tytuł" no i ofc wyszło, że Aldo ma g**** do gadania i się ośmieszył i teraz pewnie powie w wywiadzie "zgodziłem się tylko dlatego, że ta wygrana zapewni mi TSa w LW" <-- tak sobie tylko p******e i fantazjuje, ale jak tak będzie to niezłą bekę będę miał z Aldo, bo on nawet gdyby po walce z Edgarem chciał iść wyżej to by od razu po Melendezie dostał title shota ze zwycięzcą Henderson/Melendez więc.. Jak będzie taki scenariusz jak mówię to mądra zagrywka ze strony UFC, bo Aldo wagę wyżej dla nich jest bardziej opłacalne i wówczas pewnie Edgar miałby pas w FW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Mnie w sumie ze wszystkich tych 3 konfiguracji najbardziej interesuje Benson vs Aldo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetna wiadomość, nie moge sie doczekać tego pojedynku jeszcze bardziej niż Aldo-Edgar! uważam, że Pettis jest osobą która ma największe szanse na wygraną z mistrzem FW ze wszystkich obecnych możliwych opcji. Przede wszystkim ze względu na umiejętności w stójce.

Cieszy bardzo także w końcu oficjalna informacja o prawdopodobnym przejściu Aldo wagę wyżej. Z resztą co się dziwić, Edgar pokonany, jak z Pettisem się uda to już camp Jose nie powinien mieć wątpliwości, że jest w 100% gotowy na podbój kategorii lekkiej.

ALE no właśnie, pierw trzena pokonać Pettisa. To będzie najcięższa walka Aldo w karierze. Z tak szybkim, bystrym i kreatywnym strikerem jeszcze w klatce się nie spotkał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
"the belt has to be against Lamas or Swanson" - ja tam jestem zdania, ze mistrz ufc powinien na kazdym mozliwym kroku udowadniac, ze jest najlepszy na swiecie. swanson poleglby z aldo w stojce, lamas nie dalby rady go obalic. najwieksze wyzwanie to wlasnie pettis.

"pettis leci na kase biorac aldo zamiast bensona" - ja bym powiedzial, ze leci na slawe. co mu przyniesie wiekszy poklask: jakis noname, ktory dopiero co zostal mistrzem i przedostatnia walka wygral przez glupote sedziow (benson vs edgar 2) czy wielki Aldo, ktory jest top 4 p2p in the world?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
@jw

Aldo top 4 p4p! Jeśli Pettis wygra to sami widzicie gdzie wskoczy!

Mimo wszystko według mnie Pettis większe szanse miałby z Bensonem gdyż już go raz pokonał tj mniejsze wyzwanie niżej p4p.ogólnie według mnie słabszy w każdym aspekcie od Aldo oprócz cardio i siły.

Aldo dostanie title shota do LW przecież i tak by dostał...Dla mnie wcale to info nie oznacza ,że Aldo już przejdzie,co najpierw ucieka przed Pettisem i później chce iść do LW ? przecież i tak by go tam spotkał pewnie.

No chyba ,że zechce oszczędzić swojemu kumplowi Barao zbijania do BW...

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-02-26 15:26:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy ranking UFC

Następny temat

siłownia przed zawodami mma

WHEY premium