SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adolf, Henryk, Nepomucen, a tu w SPAMie znowu buczy:D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
preria
Heh....byly spontany....takze szkoda gadac... Seks moze nie istniec,takze jak odpuszcze myslenie to na bank nie zajde


preria, a może za bardzo się spinasz? mojego siostra tak miała z mężem, stawali na głowie i klaskali rzęsami przez ponad 5lat, aż w końcu olali i po częśc pogodzili się z sytuacją...
no i jak to w życiu bywa- w końcu zrobili... dostała fajny prezent od życia- córeczkę na 40urodziny

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Preria... a treningu nie odpuszczasz nawet jak ci sie nie chce..idziesz na siłke,łapiesz sztangę i jak sie juz rozbujasz to ćwiczysz....tu tak samo.tylko sztanga niejsza,hahaha


Co do MC to nie wiem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79738
A jednak przysnęłam i mi kufa ktoś w tym czasie marmurowe implanty w poślady wszczepił ałłłć Aż się cofnęłam do mojego pierwszego kajetu i sprawdziłam wykroki. Robiłam z 20 kg i takiego bólu dupy nie pamiętam jak ten po wczorajszych 10 kg Większa świadomość ruchu - tego się będę trzymać

Ilomi - mamy dzieci w podobnym wieku, moja córka w tym roku 14 a syn 9. My matki to takie gooopie jesteśmy,z e zamiast sie cieszyć, ze chata wolna, że mniej ludzia do ogarnięcia to sie zamartwiamy i siakieś scenariusze do horrorów snujemy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
AtraMento-no WŁAŚNIE> Chłop sie cieszy ze spokój a ja płacze ze zginą...marnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ehhh,no wczoraj tak bylo,i w trakcie chlop sie nafochal,mi sie odechcialo....koszmar:( chyba juz sie wypalilismy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
atra, bo teraz są takie chuyowe czasy, że na każdym kroku dziecko może spotkać nieszczęście...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Preria...kielicha se rąbnij zeby nie zdążyć poczuć "niechcicy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
preria
Ehhh,no wczoraj tak bylo,i w trakcie chlop sie nafochal,mi sie odechcialo....koszmar:( chyba juz sie wypalilismy


nie Kochana, wy jesteście zmęczeni tym 'robieniem kiedy trzeba' :'-(

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ilomi
Preria...no jak sie duzo spraw nałozy to cięzko coś zdziałac....a moze warto by było podziałać gdzies poza domem..tzn jakis wywczas i wtedy? duzo moich kolezanek przywiozło se dzieci znad morza albo z gór a w domu nie mogły zajsc


mój gin też mi doradził: jedźcie Państwo zagranicę i tam działajcie. Już się go miałam zapytac, czy mi się dzieckiem i psem zaopiekuje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh,jestem winoholikiem,bez butelki nie ide do lozka:/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - ciagle glodna

Następny temat

upadki i wzloty... moja walka o idealną sylwetkę- podejście 109342293 ;)

WHEY premium