SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adolf, Henryk, Nepomucen, a tu w SPAMie znowu buczy:D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120541

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ale ty tam czasowo, czy od dziecka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
carramba, czemu tam mieszkasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
a to ja tez kibicowałam myślowo, bo niestety tutaj nie dałam rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no to weź tu opowiedz no w skrócie, czemu tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
preria
Corum
preria
markoto
no wlasnie ta nowa szansa mi do uszka szepce zebym nowy zalozyla :D


tylko pytanie, w ktorym dziale?:D


Rozsądek chyba mówi gdzie .

Zresztą preria.. Nie ma co rozkminiać tak w sumie gdzie się ma dziennik..

Ja startując na forum już miałam całkiem niezłe wyniki siłowe.. To był sierpień/wrzesień 2012..
W czerwcu miałam 100 w MC - co w teorii klasyfikowało mnie ze względu na wynik jako [Elite].
Nigdy takiego dodatku przed dziennikiem nie miałam a do dodatku [Fit] to czekałam aż do końca ubiegłorocznej przemiany..



wiesz,tylko teraz chodzi oto gdzie bedzie wieksza opieka, bo ja nadal twierdze iz zielenionom potrzebna wieksza a tym co juz daja rade mniejsza :D


Hm.

Wydaje mi się że dla tych niezbyt zaawansowanych to opieka będzie większa.

Dziewczyny z drugiego działu zapitalają w większości same - jedynie z niewielką pomocą i raczej nie zadają miliona pytań jak to jest ze świeższymi..

Orasz sama i tylko podpytujesz od czasu do czasu...

Dałabyś radę?
Raczej nie - prawda?
Wiec myślę że ten pierwszy dział nie będzie jakimś zbiorowiskiem od sasa do lasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
fajne spotkanie moznaby w Opolu zrobic, w zeszlym roku bylo chyba z 10 dziewczyn :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Corum- oby,bo jak mam samowolke to widac co sie ze mna dzieje.....kregoslupek do naprawy:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kierva, w Opolu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - ciagle glodna

Następny temat

upadki i wzloty... moja walka o idealną sylwetkę- podejście 109342293 ;)

WHEY premium