SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adolf, Henryk, Nepomucen, a tu w SPAMie znowu buczy:D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119763

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a może to wiosłowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
ilomi
Julietta
dziewczyny mam jeszcze takie pytanie, push mi przypomniała apropos pryszcza... odkąd wyczyściłam michę i zaczęłam ćwiczyć siłowo robią mi się coś ala krostki na plecach, czasami zostają małe a czasem robią się z nich pryszcze, czy wy też macie ten problem?



A ja mam wrażenie ,ze mi paznokcie poszły...



Organizm się czyści..
Wiele osób ma problem z krostami.
Mi strasznie górę pleców i dekolt wysypywało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72455
ilomi
Julietta
dziewczyny mam jeszcze takie pytanie, push mi przypomniała apropos pryszcza... odkąd wyczyściłam michę i zaczęłam ćwiczyć siłowo robią mi się coś ala krostki na plecach, czasami zostają małe a czasem robią się z nich pryszcze, czy wy też macie ten problem?



A ja mam wrażenie ,ze mi paznokcie poszły...



poszły bo łamią ci się obijając o ciężkometalowy sprzęt ( ) czy z powodu odżywiania?

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
za dużo naczyń myjesz Ilomi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Puszek wygrał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Mam wrazenie ze to własnie od chemii,nigdy nie obiłam sie o sztangi i sprzet.Zawsze były słabe,ale teraz zaczely sie rozdwajac.nawet odzywki nie pomagają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a jakies tabletki od wewnatrz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
to rękawiczki używaj albo w zmywarkę zaiwestuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72455
ilomi- priv

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no ja już np kurzy bez rekawiczek nie ścieram.. tak mnie drażni szmata.... a potem to i skóra taka wysuszona.. zresztą, i mnie i mojemu menowi woda na siłce skórę wysuszyła...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - ciagle glodna

Następny temat

upadki i wzloty... moja walka o idealną sylwetkę- podejście 109342293 ;)

Wiecej