SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adolf, Henryk, Nepomucen, a tu w SPAMie znowu buczy:D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121102

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
ilomi
juz sie tak nauczyłam wszystko ważyc,ze czasem z rozpedu dzieckom waże,hehe


Mój facet ostatnio też pytał, czy jego porcja też powinna byc zważona ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Julietta
fuj! u mnie w pracy się na koktajlach odchudzają, laski po 100kg wagi- masakra

Moja znajoma zafundowała sobie opaskę na żołądek. Schudła conajmniej 30 kg . Jest mega szczęśliwa i nie da sobie wytłumaczyc jaką krzywdę sobie robi....

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
alhambra, i co? koktajle do końca życia będzie pić?

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Julietta
alhambra, i co? koktajle do końca życia będzie pić?


Ona ma zamiar do końca życia miec tę opaske. Może tylko zmieniac jak mocno jest zaciśnieta, a co za tym idzie objetośc zoładka. Nie pije żadnych specjalnych koktajli, je generalnie wszystko, ale w mikro ilosciach. Jak zaczynała to pytałam ile może zjeśc, mówiła o objetości małego jogurciku ... Masakra

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
atraMento
Lubię smakoterapię i barbellkitchen ale i tak najwięcej wykorzystuję przepisów z lejdisowej kuchni.
Jesssoooo ale mam zjazd. Zszokowałam mój organizm treningiem.

A właśnie apropos owsianki, gotujecie czy zalewacie? Bo na surowo to chyba żadna nie wpiernicza

Zmieniony przez - atraMento w dniu 2015-02-27 17:25:31


Alhambra wpiernicza czasami A jeszcze lubi sobie podprażyc te suche płatki na patelni, aby chrupiace były ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
dla mnie abstrakcja, wiesz ja potrafię wciągnąć worek basmati (125g) i kurczakiem (250g) curry i warzywami na raz, także moja wyobraźnia nie sięga tak daleko żeby móc sobie wyobrazić objętość jogurcika w odniesieniu do objętości MOJEGO żołądka... >masakra>

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
raczej wiadro

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Dziś wpakowałam w siebie 280g kurczaka. Zajęło mi to z 25 minut i musiałam się po tym pójść położyć :P Nie jestem przyzwyczajona do spożywania takiej ilości białka, ale jak trzeba to trzeba, bo cały czas mam problem z dobiciem do 1700.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
close, na początku większość z nas tak miała, z czasem jest łatwiej- ja wczoraj na kolację zjadłam 4 wrapy z wołowiną (ok 300g) w 5minut... mąż do dziś ma rozkminkę: jak ja to zrobiłam, bo on zjadł 2 i miał dosyć

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
No właśnie zastanawiam się skąd u mnie taki problem z jedzeniem mięsa, bo raczej jem szybko i spore porcje. Tylko zazwyczaj były to produkty typu pizza, burgery itd więc łatwo wchodzą. Przestałam jeść chleb, pszenicę itd i chyba szybciej się syta robię. Na jutro mam kolejną porcję 280g do wszamania.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - ciagle glodna

Następny temat

upadki i wzloty... moja walka o idealną sylwetkę- podejście 109342293 ;)

WHEY premium