SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam " JABI " Jabłoński - Przygotowania do Mistrzostw Polski 2014

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
jest mega!swietne proporcje i naprawde zbalansowana sylwetka.jeszcze tylko dorzucic trochę miesa w dwugłowych i cacuchna.pozdr

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Jabol robimy jakiś trening jak będę wracał z Pucka w niedziele/poniedzialek ?

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dzięki FULLBLOWN - dokładnie jak mówisz dwójki trzeba dotyrać chociaż tyrałem ostro

Kastet - Wychodzisz w Żelistrzewie ?

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2014-03-23 23:16:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Mysle nad tym intensywnie, bo tam jest chyba klasyk open

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Mysle nad tym intensywnie bo tam jest klasyk open a na debiutach mialem 2kg zapasu do mojego limitu, moze bede pelniejszy a nie taki wysuszony, a do finalu mi za wiele nie zabrakło...

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 722 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41820
Forma kosmos Adam.W miare wolnego czasu w skrocie moglbys napisac diete jaka stosujesz na ten okres.pozdro

Zmieniony przez - MOLINEZJA w dniu 2014-03-25 20:25:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Dobra Jabol, ja juz wszystko mam, nocleg, komplet papierów i juz doszlifowuje forme tak wiec bede tam juz w sobote wieczorem ;)

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Cześć,

Wczoraj zrobiłem trening bicepsa i tricepsa. Na zmianę - jedna seria bicepsa i zaraz triceps.

Już coraz bardziej okraja się ilość suplementów przed zawodami i skupiam się na najważniejszych suplach.

JEŚLI O CHODZI O START to pierwszy na otarcie będzie w ŻELISTRZEWIE " Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce ".
Mam nadzieję, że wejdę chociaż do finału ponieważ może przyjechać dużo bardzo dobrych zawodników, jednak muszę wystartować bo rocznej przerwie żeby przypomnieć sobie jak to jest być na scenie.

A no i fajna nowość wszyła AAKG MegaHardcore w Shotach - czyli ampułkach do picia - bardzo mi się przyda. Arginina i Cytrulina - na mnie działa rewelacyjnie jeśli chodzi o pompę na treningu :



Chwila odpoczynku i znów to samo. Trening wyglądał tak :

Trening:

BICEPS I TRICEPS :


3 x 12/12/10 UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (biceps)
3 x 12/10/10 UROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ (triceps)

3 x 12/12/10 UGINANIE RAMIENIA NA MASZYNIE UCHWYTEM (biceps)
3 x 10/10/10 PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC LINKĄ (triceps)

3x 12/12/10 UGINANIE RAMION NA BRAMIE (biceps)
3x do bólu POMPKI NA MASZYNIE (triceps)

3 x 12/10/8 UGINANIE RAMION NA MODLITEWNIKU ZE SZTANGĄ ŁAMANĄ (biceps)
3x 10/10/8 Prostowanie RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC NA DRĄŻKU (triceps)

BRZUCH :

3 x 12/12/12 - SKŁONY TUŁOWIA Z LINKĄ WYCIĄGU KLĘCZĄC
3 x do bólu - KÓŁKO

AEROBY :
45 minut na bieżni

















Pozdrawiam
HEJa

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2014-03-26 17:11:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5760
Witam Jabi
Od poniedziałku przechodzę na redukcje i mam pytanie związane z dietą, a więc czy na redukcji źródłem węglowodanów mogą być takie produkty jak kasza gryczana prażona, ryż parboiled ? Bo z tego co czytałem to na redukcji najlepszy był by ryż brązowy oraz kasza gryczana nie prażona. Chciałbym dowiedzieć się jaka jest twoja opinia na ten temat. Pytam też dlatego gdyż ryż brązowy w ogóle mi nie wchodzi a kasza gryczana nie prażona jest dosyć droga
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW

Następny temat

Słodycze w diecie

WHEY premium