SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A w książce od bioli jest tak... :-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7161
No wiec patrze sobie dzis do starej ksiazki do biologi z 2002 roku, dzial - organizm ludzki, miesnie i tak dalej, fajnie jest, nawet zdjecie kulturystow (Criss Cormier i Dexter Jackson) spoko, pisza o miesniach, troche o sporcie no i oczywiscie o sterydach. A teraz przytocze fragment tekstu ktory mnie troche zdziwil i nie wiem jak o tym myslec, czyzby panowie i panie od biologi nie wiedzieli co pisza ?
"W ODNIESIENIU DO ŚRODKÓW DOPINGUJĄCYCH, rozwijających muskulaturę, stosuje się czasem nazwę środki anaboliczne. Ich oferta jest bogata: OD SPECJALNYCH MIESZANEK BIAŁKOWYCH po wspomniane już sterydy." I na koncu jeszcze "Dlatego też przyjmowanie odżywek i substancji pomagających budować muskulaturę powinno być wcześniej głęboko przemyślane." Odznaczylem te slowa ktore porownuja sterydy do odzywek, moim zdaniem to jest nie normalne zeby takie glupoty pisac w ksiazce dla szkoly sredniej. Ksiązka jest napisana przez 4 znawcow, ale serio chce wiedziec jakie jest wasze zdanie na ten temat. Oczywiscie ze przyjmowanie odzywek powinno byc przemyslane, ale ujete jest to w takim kontekscie ze ktos nie zwiazany z tym sportem powie ze odzywki to to samo co koksy i ze niszczy organizm, no i ze lepiej nie brac. A tak wogole to i lol jakich mało.

"Pijmy za drzewa, które rosną na nasze trumny, aby rosły jak najdłużej"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12342
parodia




w sumie to brak słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Co za bzdura

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64
masakra - czasem ludzie nie wiedza kompletnie co pisza a jakies wydawnictwo pozniej to publikuje i ludzie opieraja sie na takiej wiedzy (a raczej nie wiedzy tylko informacjach ktore sa w tym wypadku z duupy) wedlug tej ksiazki to jestem koksiarzem od paru lat w takim razie..:]

I don't know where i'm going, but i'm on my way

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
czytalem kiedys ten sam artykul w tej samej ksiązce
co za d****e to piszą??

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
No to chyba znawcami ci ludzie nie sa

Moge zrozumiec ze jakas staruszka po 60 mysli stereotypowo (ze wszystkie odzywki i suplement to koxy) ale biolodzy??? Przesada. Tacy ludzie tylko psuja wizerunek tego sportu piszac takie glupoty.

Mam dobry posmysl Znajdzmy maila do chociarz jednego z autorow. Potem wszyscy wyslemy im maila w ktroym napiszemy ze wypisuja glupoty w swoich ksiazkach

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
u mnie w szkole na korytarzu przed halą jest gablotka o mięśniach i takich ******łach. Można sie z niej dowiedzieć m.in. że przyjmowanie sterydów tj. metanabolu ruskiego, bułgarskiego, białka serwatkowego, b12 (tyle zapamiętałem z tych najmocniejszych ) grozi kalectwem bla bla bla, że dużo młodych je przyjmuje itp

Normalnie ręce opadają

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
W szkole wiecej glupot ucza...
Dewas, dobry pomysł z tymi meilami. sog- nieprzyznany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
To bialko serwatkowe to sterydy o ****a a ja nie wiedzialem
Absolutny Brak Slow

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
z drugiej strony to nie jest śmieszne. pomyśleć że takie zacofanie
przeczyta jakiś ziomek, wbije, sobie do głowy, potem wystarczy, że usłyszy że 'bierzesz' coś (chlejesz odżywke na przerwie np. ) no i zaraz robi wielkie koks itp.
hmm to troche smutne

Zmieniony przez - ben88 w dniu 2005-03-01 19:45:24

BeneK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć ze sklepem?

Następny temat

Wkurza mnie to.

WHEY premium