SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

22lata, zaczynam, pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 181
Witam, na wstępie podkreślę że mogę trochę pomieszać informacji w tym temacie ponieważ chce zebrać się pierwszy raz, ale nie wiem o co dokładnie pytać i pisać co robię na dzisiejszy dzień.

nigdy nie ćwiczyłem na siłowni, i coś na poważnie, kiedyś tam robiłem pompki, jakieś brzuszki, ale bardziej to leciałem imprezowym stylem życia. Postanowiłem jednak to zmienić bo dość już zabawy dla mnie:) może tak coś o sobie
wiek: 22lata
wzrost: 192
waga: 102

na początek chciałbym trochę zrzucić brzucha, ogólnie jest tam sporo tkanki tłuszczowej tak myślę, ale i piwa jak to się mówi.

27go listopada 2013 zacząłem swój pierwszy trening. Postanowiłem ćwiczyć z bratem. Kupiłem sobie FAT Eliminator activlab, biorę 2 tabletki dziennie rano i wieczorem przed śniadanie/kolacja.

Co do jedzenia... nie wiem co jeść, czy coś do tego FAT ELI specjalnie dodać czy jeść normalnie jak jadam, i niczym nie wzbogacać FAT ELI?

wrócę do tego 27go... (wieczór) 1 tabletka, kolacja i jazda... lekki bieg ok 4.5kmdystans w 28min, wróciłem do domu, 3x10 pompek, 2x20 brzuszków i padłem jak zwło*i.

dzisij 2ga tabletka, śniadanie(6:30) później w pracy do 18stej tam w między czasie też coś zjadłem, wróciłem tabletka kolacja(20:00) i 3km dystans w 17min, i nic więcej bo sił nie mam + okropne zakwasy.

Co byście mi polecili albo jak ogarnąć i ustawić swój tryb życia bo chciałbym zrzucić trochę masy i później zadbać o rzeźbę. Czy ten FAK ELI jest dobry? Czy może w coś innego zainwestować, nie palę już 2gi dzień, nie piję też tyle samo:) chcę się ogarnąć tylko potrzebuje czyjejś pomocy. Jaka dieta? Na co zwracać uwagę? Nie wiem o co zapytać?

Jeżeli ktoś dotarł do tego momentu serdecznie Ci dziękuję, i jednak jak już to wszystko przeczytałeś to poświęć mi jeszcze chwilę i podpowiedz coś, bo chcę zmienić się:) Gorąco pozdrawiam i czekam na porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
Ankieta!
Zostaw prochy i wez sie za diete.Na prochy przyjdzie jeszcze czas

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 181
czyżby o to chodziło z ankietą? Jeżeli nie to proszę nakierować mnie odpowiednio, chcę się wziąć i zależy mi na tym, jak i na Waszej pomocy:)

Płeć : Facet

Wiek : 21

Waga : 102

Wzrost : 192

Cel treningowy : zrzucić brzuch, popracować nad mieśniami

Staż treningowy na siłowni : 0dni

Uprawiane inne sporty : biegi od niedawna + pompki + brzuszki

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : na chwilę obecną brak, lecz siłowni jest kilka w mieście

Dieta : raczej brak konkretnej, jem co znajde w lodówce, choć mało tłustego staram się jest

Przeciwskazania medyczne : brak?

Zażywane suplementy : od 3dni Fat Eliminator (activlab)

Ostatnio przerabiany plan: w domu kilka pompek, brzuszkow i ide biegać

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): brak?

Zmieniony przez - mateu52 w dniu 2013-11-28 10:32:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Staż treningowy na siłowni : 0dni "

w czym problem , masz wszystko przecież w podwieszonych , krok po kroku więc zachęcam do czytania .

pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 516
Najlepszy trening dla Cb to typowy bokserski albo mma. Rób obwody i miej świadomość, że będzie ciężko. Prochy na fat odstaw, kup aminokwasy BCAA, ogranicz weglowodany, pij dużo wody. Małe, regularne posiłki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bokserski

Następny temat

Plan masowy do oceny

WHEY premium