SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 latek kobitka:P , poprawa wyglądu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130
Cześć. (jeżeli w złym miejscu dodałam proszę o przeniesienie)
Mam 17 lat, 183 wzrostu, wagi około 60kg (tak tak, wiem, że wg kalkulatorów mam niedowagę) . Chciałabym pozbyć się tzw "schabików" i brzydkich ud, jakby to nazwać "dużej ilości skóry na brzuchu, bo tłuszcz to to chyba nie jest :p" i poprawić swoją wytrzymałość, sprawność itp pod względem biegu np na 800m/50m i robieniu brzuszków na 30sek. Dodam, że zawsze marzyło mi się dotknąć obręczy kosza ale ledwo co sięgam do dolnej "siatki" i nauczyć się robić przynajmniej z 10 pompek :P. I zwracam się do was z prośbą ułożenia jakiejś diety i ćwiczeń. Posiłki oczywiście zgodne z tym, że chodzę do szkoły i jakieś łatwe do przygotowania. Dodam, że mam w domu rowerek stacjonarny, jakieś hantelki 2x2kg się znajdą i raz na tydzień powiedzmy w week mogę chodzić na basen, żeby popływać (pływałam 6lat i przestałam więc stąd problemy z ciałem, moim zdaniem). Dodam jeszcze, że zazwyczaj po wysiłku na wf odczuwam ból w prawym kolanie, a i jeszcze mam astmę alergiczną nie wysiłkową czy jak to ją tam zwą. No i wiadomo uczę się codziennie na 8 do 14:30.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
wstaw jakies zdjecia do oceny

a tak serio zapraszam https://www.sfd.pl/Ladies_Fit-f403.html
tam ci profesjonalnie pomoga :)


Edit
raito_-Dzieki za pomoc Ziemiak
Ziemiak-Nie ma za co

Zmieniony przez - Ziemiak20 w dniu 2013-09-26 22:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
,183cm i 60kg, to zapewne przesadzasz:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Poza tym zmien nastawienie bo na forum nikt Ci za darmo nie bedzie ukladal planow treningowych czy diety a jedynie moze pomoc w tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
nabijacie sobie tylko posty
to jest babka i siedzi juz u dziewczyn :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130
peepeek, nie przesadzam moja waga waha sie w ok. 59-60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
masz zapłon
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiesy czas na zmiane zakresu powtórzeń?

Następny temat

Duży problem z diętą

WHEY premium