SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] By mieć mięśnie jak atleta, rób codziennie masaż fleta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
O, co do kolan

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
w ogóle to miałam taki shit, że na drużynowych mistrzostwach Polski w Białymstoku miałam okropny światłowstręt (przez naciek na oku, który mi się zrobił od tego, że miałam coś wbitego pod powiekom wcześniej) i nie wystartowałam, ha! - tyle przegrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Co może być nie tak z kolanem, gdy boli mnie baaardzo mocno przy bieganiu lub dłuższym chodzeniu, a przy siadach 160kg i wyciskaniach po kilkaset kg nic nie czuję? W treningu siłowym nic nie czuję, a przy dłuższym chodzeniu masakra

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
a robił mi lekarz badania i usg, i wtedy mi licencji nie podpisał, ale teraz mi się ból odnowił i babeczka tak sobie o powiedziała, że "tu gdzie Pani pokazuje jest rzepka.. ja zapiszę Pani...." - no co ty kobieto nie powiesz? Gdybyś mi nie powiedziała, że tu jest rzepka to bym nie wiedziała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Znaczy bardziej wolałbym dlaczego tak jest, bo i tak nie mam zamiaru nic z tym robić

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Nie wiem , Inees się pytaj :D

wydaje mi się że jakieś mikroprzeciążenia i nasilające się stopniowe związane z którym więzadłem bąź pasem biodrowo-lędźwiowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
popuri
współczuje

też sobie współczułam... miałam żal do samej siebie i nie wiadomo jeszcze kogo. Wściekłam się a potem mi minęło jak dotarło do mnie, że już nic nie da się zrobić i tylko chciało mi się płakać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
głupi lekarze

dlatego ja się sam lecze
i sam sobie zatrzyk nawet dostawowo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa i rzeźba

Następny temat

Początek - Odżywianie i trening

WHEY premium