SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] By mieć mięśnie jak atleta, rób codziennie masaż fleta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92482

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Andrzej już po karierze

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
bardzo miła kobieta
czasem się taki pacjent-menda trafi, że żal podchodzić

dideek kupiłeś już to masło w lidlu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
kupilem, ale nie jadlem jeszcze

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
kiedy będziesz jadł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12714
Skoro tak liczne grono to zadam pytanie. Jak sądzicie czy kalistenika będzie dobrym rozwiązaniem przy treningach boksu?? Bo od pewnego czasu strasznie się nią jaram i chcę zacząć ją trenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
kalistenika jest zaj**ista, sama trenuję
a pod sztuki walki powinna się dobrze komponować, kolega co ma czarny pas judo robi, więc coś jest na rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12714
O a ile czasu już trenujesz??

Zaczęło mi się to podobać od chwili jak w moim mieście zrobili do tego specjalny park i od razu poczułem zew Potem obejrzałem kilka filmików Adama Rawa i Hannibala for Kinga i od tamtej pory jaram się tym jak pochodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja się zaczęłam jarać w wakacje, ale miałam dużo około miesięcznych przerw od niej (kontuzja łokcia, skręcona kostka na meczu w piłkę itp) i w zasadzie robiłam raz drążek, raz pompki a raz nic tak poważniej to od 9 lutego zaczęłam po sesji i uregulowaniu problemów zdrowotnych

ale też jaram się jak fireball w gothicu kalisteniką, czytam książki, oglądam kanały na YT itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
dzisiaj układam sobie nowy plan do kali w oparciu też o TRXy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa i rzeźba

Następny temat

Początek - Odżywianie i trening

WHEY premium