SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] By mieć mięśnie jak atleta, rób codziennie masaż fleta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
bawi mnie ta "beka z krosfytu", bo kulturystom ubzdurało się w główkach, że obrali jedyną słuszną drogę rozwijania sylwetki, a wszyscy inni, zwłaszcza crossfiterzy (bo przecież zabierają im miejsce na siłce i nie mogą pompować klatki) to są be i ch**, nie faceci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
nerki jak coś bolą z tyłu :D

to moze być trzustka jak lewa strona brzucha, gdzie Cię dokładnie boli ?
jaki ból ? punktowy, promienisty ?


Dokładnie dla masa bez sprawności to nie masa ( nie liczę zawodowych kultich )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zawodowcy są sprawniejsi od amatorów

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2015-02-22 09:49:27

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie no ja wiem co to było, taki przykurcz żołądka, to mi się rano zdarza, ale jak wypiję coś ciepłego, czy zjem coś ciepłego to zaraz mi więcej krwi napływa i wszystko wraca do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
u mnie na siłce jest taki chłopak (ok17stki), którzy przychodzi i siedzi na ławeczce płaskiej, potem pochodzi chwile jakby się nad czymś zastanawiał i idzie do szatni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
OzzyMG
Zawodowcy są sprawniejsi od amatorów

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2015-02-22 09:49:27


no to to akurat oczywiste, jak w każdym sporcie. Popuriemu chodziło o to, że zawodowcy są mniej sprawni od crossfiterów/koszykarzy//whatever
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
u mnie jest cała masa takich wychudzonych kolesi tudzież grubasów, którzy robią od 3 lat maszyny na różne partie nieprawidłowo technicznie ofc i są nadal tak samo chudzi albo tak samo grubi, bez żadnego efektu. Natomiast w tym roku mam prawdziwy wysyp fitnesek i fitnesiarzy, którzy przyjeżdżają autem na siłkę, chodzą, powtórzę CHODZĄ (nawet nie biegają, tylko CHODZĄ) po bieżni 30 minut i wracają do szatni.

no ale wiecie, genetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
nie, chodziło mi to :)

że zawodowy kulturysta z tego żyję, jemu nie potrzebna jest kondycja do biegania, umiejętności bokserskie, crossfitowe itp
ale masz racje dbają o sprawność na takim poziomie jakim muszą

chodzi mi to, że widząc koxa 100 kg zalanego który ćwiczy tylko siłowo, a porównując do crossftitowca ważącego 60 kg

to ten drugi jest dla mnie na wyższym poziomie sportowym - siła, sprawność, wytrzymałość. gibkość
a tamten co ma ?
Człowiek - amator powinien rozwijać się holistycznie - nie zaniedbując, rozciągania, rozgrzewki, innych zdolności motorycznych, inaczej wypacza pojęcia rekreacji ruchowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Myślę jak na fejsbuku usunąć datę urodzenia, połowa nie będzie wiedziała że za 2 tyg mam urodziny i nie będzie spamu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa i rzeźba

Następny temat

Początek - Odżywianie i trening

WHEY premium