SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] By mieć mięśnie jak atleta, rób codziennie masaż fleta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92733

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja bardzo rzadko w ogóle piwo pije, jak coś to wódę, szybszy efekt, chociaż wódki też często nie pije... ja w ogóle rzadko pije, o!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
ktoś zna księgę Dr N. Med. Peter M. Wayne,Mark L. Fuerst "TAI CHI ZDROWE CIAŁO MOCNE SERCE BYSTRY UMYSŁ" ? warte to coś? bo dostałem za freeco

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
nie znam, ale możesz przeczytać i zdać relacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
nie mam czasu na pierdoły
Za 0,5h bede w praktyce poznawal 'Rozciaganie odprezone', chrzanić jakieś taj czi

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
choć w Rozciąganiu oddychanie ma znaczenie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
no ja za chwilę idę robić solidny stretching ,a potem zagram sobie, i może obejrzę jakiś film
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
u nas na uczelni w AZSie jest zarąbista babka od Tai Chi
takiego rozciągania jakie ona prowadzi (sekcja stretching w AZSie) to jeszcze nie doświadczyłam, super trenerka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
no to ciesz się i korzystaj wczoraj na treningu to mnie co chwilę skurcz lewej łydki łapał, nie mogłam sobie poradzić, ale porozciągałam się potem i niby przeszło. Magnez ostatnio zapominam brać, może to przez to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
nie chodzę, bo mi godzinowo nie pasuje + długi dojazd na hale, ale na obozie z nami była i po 1,5h rozciągania z nią lało się z człowieka jak po dobrych interwałach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Niektórzy są dobrymi trenerami, takimi typowymi z powołania, i widać, że lubią to co robią nie odp******ają maniany, a niektórzy to tacy typowi leserzy, że szkoda gadać, przyjść odsiedzieć swoje i pójść do domu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa i rzeźba

Następny temat

Początek - Odżywianie i trening

WHEY premium