SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zwiększanie masy ze spalaczem

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
Używam od roku therm energy power hi-tec'a.Spadłem w pare miesięcy z 80 do 68kg.Teraz ważę 70kg i chcę przytyć.W tym celu brałem buzery testosteronu.W zimie strasznie marznę bo nie mam żadnego tłuszczu.Nie mam specjalnie kasy na dużo jedzenia,ale na buzerach (tribulus terrestris hi-tec,testoplast hi-tec,testo stack peak performance,xtreme test stack fitness authority) nie oszczędzam.Tak naprawdę therm energy power potrzebne mi było jako pomoc do dezaktywowania toksycznych leków polifenolami zielonej herbaty w suplemencie.Nie ćwiczę bo nie mam siły.Testosteron musi mi jej dodać.Jak przytyć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 152
Jeśli piszesz że nie masz zbytnio kasy na jedzenie ale na buzerach nie oszczędzasz no to jest coś nie tak.Ja rozumiem wszystko,ale można sobie radzić na różne sposoby żeby utrzymać dietę i wcale nie trzeba jeść 1kg kurczaka dziennie.Serio,jest wiele różnych produktów i można wymyślać z nich rozmaite dania które dostarczą Ci dużą ilość białka,węgli i zdrowych tłuszczy.Wystarczy trochę pokombinować i na prawdę jak się chce to można.Chcesz przykład?Proszę bardzo.Śniadanie:100g płatków owsianych do tego jajka ile tak uważasz.Wszystko robisz jak jajecznicę.I już masz pożywne śniadanie na dobry start!Pokombinuj trochę,poczytaj na necie itp,a na pewno sobie poradzisz.Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
chyba kazdy by napisal to co TY i podpowiedzial jaka kolejnosc w tym sporcie jest najwazniejsza zeby robic mase trzeba jesc i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
tak, micha przedewszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
to zastosuje 400 g orzeszków ziemnych niesolonych 10 000 KJ w porcji (400 g) dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
niezbyt dobry pomysl, 400g orzeszkow ziemnych? Stary to, ze masz jesc nie znaczy ze masz jesc praktycznie jeden produkt, zywienie musi byc urozmaicone, rozne naturalne i zdrowe zrodla weglowodanow, bialek itluszczy.Aha i nie nastawiaj sie na szybka mase ,bo szybka masa to najczesciej masa tluszczowa, lepiej budowac wolniej lepszej jakosci miesien na jedzeniu, sam nawet odradzam odzywki weglowodanowe i weglowodanowo bialkowe, bo uwazam, ze kazdy moze przytyc bez tego jesli bedzie odpowiednio jadl

P.s. obstawiam, ze to jakas prowokacja. Nie cwiczysz,bo nie masz sily? Jesli to nie prowokacja to bez jaj czlowieku pakuj na silce, jedz a suplementy traktuj jako dodatek i nic wiecej

Zmieniony przez - filiadore w dniu 2012-09-23 08:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
dokladnie, nie lap sie za suplementy typu przedtreningowki bo one ci nie pomoga a wiekoszsc ludzi odrazu je lapie jak juz to jakas kreatynka np mono z hi tec, bialko c6 oraz jakies amino np bcaa powder 500g- smak melon naprawde swietny i ciezki trening !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Road to the Arnold Classic Europe 2012 - Brigitte Subrin

Następny temat

Peak Fighter Berat Aliu Mistrz Świata

WHEY premium