SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masowanie ze spalaczem.??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
Mój znajomy jest w trakcie cyklu masowego, a dodatkowo do tego od dłuższego czasu używa Thermo Spida. Suplementuje się gainerkiem i kretką. Widać że wciąż rośnie a przy tym zachowuje rzeźbe, co mnie kusi do podobnego posunięcia. Problem w tym, że nie wiem do końca czy przyrost (czystego mięśnia) nie jest trochę wtedy stopowany.

Jak więc z tym jest??

Tylko cirpliwość i doza optymizmu doprowadzi do celu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja też się zastanawiam czy tak nie zrobić w ramach eksperymentu, myślę że przyrost czystego mięśnia nie powinien być mniejszy a ryzyko że wejdzie trochę tłuszczu maleje napewno, ja chyba się skuszę w ramech eksperymentu i zobaczę jak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1229
mnie tez sie taki pomysl podoba mysle lekko efke przed treningiem + lekko aero po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
Mnie się osobiście nie podopa, gdy mówi się o masowaniu i ktoś mówi że rożnie i z powiedzmy 2cm przyrostu w obrodzie ramienia 50% to tłuszcz, nie mówiąc już o zanikaniu wszelkich zaokrągleń. Moim zdaniem przytyć troszkę przy masówce można ale ostrożnie z tym, ab się nie zagalopować.

Tylko cirpliwość i doza optymizmu doprowadzi do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
Właśnie zamawiam konkretny spalacz i od poniedziałku zaczynam. Wszystko inne, diete, suple jak do masówki, zobaczymy jak będzie ;)

Tylko cirpliwość i doza optymizmu doprowadzi do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
takie wyjscie nie jest zle

cwiczysz masowo jednoczesnie niedopuszczajac do nadmiernego zalania sie tluszczem jesli masz z tym problem

czesto bywa ze na masie robie lekkie aeroby aby wlasnie nie dopuscic do nadmiernego zlania sie gdyz bardzo latwo lapie tluszcz i nie jest zle

sprobuj jak Ci takie cos wejdzie-jesli bedziesz zadowlony z efektow to zostaw ale jesli nawet najmneijsza rzecz nie bedzie Ci odpowiadala to po prsotu odpusc-kazdemu wchodzi co innego

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
Ciekawie podwiązałeś post. Dzieki.

Pozdrawiam

Tylko cirpliwość i doza optymizmu doprowadzi do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dokładnie, poziom fatu najlepiej kontrolować za pomocą aerobów. Jeśli zauważysz, że lekko zaczynasz łapać tłuszcz dodajesz automatycznie więcej aero i jest si Co do spalaczy na cyklu masowym to mam mieszane odczucia, ale sproobować zawsze możesz..

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VITAMINA B12 w zastrzykach

Następny temat

Czy brał ktoś "gigamax"

WHEY premium