SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

znowu.:)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 538
Witam, od pewnego czasu byłem na dobrej diecie, którą sami pomogliście mi układać, było b dobrze, efekty byly, aczkolwiek pewne sytuacje nie pozwolily mi jej utrzymywać i zdobyłem parę kg pomimo ciągłych treningów, aczkolwiek już bez biegania, ponieważ nie miałem siły, ale teraz, gdy zażywam kofeinę jest o wiele lepiej i wystarczy energii na bieganie. Chciałbym znowu wskoczyć na redukcję, poniżej wrzucam starą dietę. Wtedy było 2,169 kcal. Teraz myślę, zeby podbić na 2400, a potem oczywiscie stopniowo zmniejszać. Jest taki problem, że muszę zamienić to mięsko z chlebkiem na coś innego, gdyż no jak były wakacje to dało radę jeść takie rzeczy o 12, a teraz już nie :) Wtedy ten drugi posiłek był po treningu. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.








Zmieniony przez - wixor11 w dniu 2014-10-18 18:43:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
jaka jest twoja waga i cel , bo dieta wyglada dobrze tylko teraz czy makro sie zgadzaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 538
waga była 83 kg, a teraz jest 89, no cel to około 75,a potem masówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
to wegle podbij jeszcze o ok 100g i tłuszcze o ok 20g zeby było potem z czego zbijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 538
aż 300g węgli na redu? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
wazysz prawie 90kg od takiej ilosci zacznij , bedziesz dokladac aeroby i z czasem zbijac wegle , lepiej jesc wiecej i wiecej robić aerobów niż głodowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 538
no mi zajmuje trening 2h + 24 min biegania na bieżni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
24 min na poczatek wystarczy potem jak waga bedzie stala trzeba zwiekszac czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
rutkow
24 min na poczatek wystarczy potem jak waga bedzie stala trzeba zwiekszac czas


...czas, intensywnosc albo charakter wysilku osobiscie preferuje interwały duzo krocej czasowo i efektywnosc bardzo duza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
ja odwrotnie wole biegac , kazdy musi znależć dla siebie dobra alternatywe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 538
czyli jak mam zmienić tamtą dietę? bo chciałbym mniej więcej się wzorować, zmiana wiadomo w kcal i w weglach tak jak mowisz, ale i drugi posilek trzeba zamienić jakoś, no i jak najlepiej podbić te wegle i gdzie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt treningowy.

Następny temat

Problem z łopatką

WHEY premium