SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

znieslawione przez was HMB dziala!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 850
Witam,
przegladalem forum i szukalem czegos o HMB revolution, znalazlem jedynie, jakis wtsret wszystkich do HMB. Wszyscy pisza, ze nie dziala itd. HMB podczas mojego stosowania bardzo zadzialalo na wytrzymalosc, oraz sile miesni. Jakiego postu nie przeczytalem wiedzialem, ze chodzi wam o mase. Moim zdaniem to absurd wiezac w to ze antykatabolik, bedzie dziala jak jakis suplement anaboliczny. Tauryna, albo l-glutamina takze maja dzialanie antykataboliczne i nikt nie pisze, ze to strata pieniedzy bo przez miesiac nie urosla komus klata. Wina lezy takze w reklamie, bo wszedzie na etykietach opisywana jest przyrost suchej masy miesniowej. To na tyle co zaobserwowalem. Mam nadzieje ze teraz na HMB bedzie patrzyc z roznej strony ich dzialania.
Pozdrawiam.

Gdy wyzwanie stawia ci poprzeczkę, Kolejny raz stajesz twarza w twarz.
W bójkach masz też długi staż, Lecz pewnosci nie masz, czy będzie to wygrana.
Jedno jest pewne przegrana będzie katem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ahahahahaha

smacznego chłopcy
"
Teraz ja zaczołem suplementacje, ale tylko w dni z klatką, i dosyć szybko skoczyła siła."

umarłem

brawo.

smacznego.

jedzcie i róbcie z siebie głupków.

hMb działa na niewytrenowanych osobników, i też przez przypadek.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Tej ja Ci szczerze powiem ze jakos marzec-kwiecien-maj zjadłem 2x300kaps tego revolution z TRECA i tez sie jakos lepiej po tym czułem, cos w tym musi byc! Ogolnie lepiej sie funkcjonowało, a teraz sprobuje HI TECA w płynie, mam juz 6 buteleczek i do tego AAKG i Ci moge za jakis czas napisac jak jest

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
To, ze wiele osob odradza na tym forum HMB nie oznacza wcale, ze nic nie daje. Poza tym nigdy nie przekona sie czy dany produkt dziala czy tez nie dopoki nie sprobujemy na wlasnej skorze, kazdy ma inny organizm i jednemu da sporo drugiemu mniej a trzeci nie zauwazy zadnych efektow. Ja jadlem HMB i nie uwazam zeby to byla strata pieniedzy.

pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
wiecie moze czy mozna kupic AAKG w aptece?i za ile

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 850
Zgodze sie z toba WWJD, kazdy organizm jest inny i na kazdego dziala inaczej, ale z tego co tam czytalem to wszyscy odradzali ten brodukt bo nie mogli przybrac na masie, nikt nie napisal czy dziala na niego silowo czy jeszcze inaczej, tylko ze nie nabija sie sucha masa.

Gdy wyzwanie stawia ci poprzeczkę, Kolejny raz stajesz twarza w twarz.
W bójkach masz też długi staż, Lecz pewnosci nie masz, czy będzie to wygrana.
Jedno jest pewne przegrana będzie katem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
AAKG OLIMPu kupisz 300kaps. za ~120zł

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
DEXTROZER w aptece?

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13766
Mój brat stosuje suplementacje hmb już 2 m-ce i powiem szczerze, że na początku bylismy praktycznie na klatke tak samo mocni. Przez te 2 miesiace przegonił mnie o 4,5kg(wiem że to nie dużo ale zawsze coś). Teraz ja zaczołem suplementacje, ale tylko w dni z klatką, i dosyć szybko skoczyła siła. Podsumowywując hmb nie pomaga przybierac na masie, nie spala tkanki tłuszczowej, pozwala zwiekszyć troszkę siłę. Na koniec jednak powiem że zamiast hmb wolałbym zrobić cykl kreatyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
indiuk xD suplementacja tylk ow dni z klata... ladne placebo ... raczje CHYBa zadnego supla nie uzywa sie raz w tygodniu, lub dwa zawsze caly cykl jedzie sie na jakims supelku a nie 1 porcja tygodniowo... to Ci malo da jezeli w ogole cos IMO :)

A HMB ma rozne opinie ale fakt jeden ze dosc drogie jest... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
suplementacja tylko w dni treningowe

Zmieniony przez - pawcio449 w dniu 2007-07-24 21:20:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13766
nie śmiejcie się, mi szkoda kasy na hmb, a tylko tyle obstawił mi brat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa,masa,masa

Następny temat

Kreatyna BODY FORTRESS Pomocy!!!

WHEY premium