SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiany w treningu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 329
Trenuje już 8 miechów i od jakiś 2 - 3 miechów juz nic mi nie idzie do przodu ani w sile ani w masie zupełnie stoje w miejscu i tyczy sie to wszysytkich partii mięsni. Zastanawiam soe czy musze cos zmienić bo moj system treningu wygląda tak:
PLECY - 4 cwiczenia (co tydzien je zmieniam na np inne na wyciągu cwiczenia lub drązek) i robie serie zwiekszając cięzar o 5kg co serie i robie serie 12,10,8,6 powtórzeń.
Klatka - wygląda mniejwiecej tam samo tylko ostatnio staram sie robić na siłe trening co 2 tydzien.
Barki tak jak plecy tyle samo cwiczen po tyle samo serii choc czasem probuje robic niektóre ćwiczenia w sposob ze zaczynam w serii od wiekszego ciezaru i schodze na mniejszy az czuje ze miesnie ledwo dają rade ale nie wiem co to da.
Łapy robie tak jak reszte po 3 cwiczenia na bic i tric tyle samo serii i powtorzen co tydzien robie inne cwiczenia. Co mam zmienić? może robic wiecej cwiczen w 1 dzien albo nie robic zawsze schądząc w ilości powtorzeń 12,10,8,6 ?

>>Trance<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zaokraglic miesnie piersi??

Następny temat

Plan treningowy - ocencie - doradzcie!!

WHEY premium