SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbudowanie planu i dobranie diety.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Witam,
od jakiegoś czasu zauważyłem ze przybrało mi się na wadze (najbardziej w okolicy brzucha), mam zamiar wziąć się za swoją sylwetkę, żeby w miarę dobrze wyglądać, i własnie z tu jest moja prośba do Was, abyście pomogli mi w doborze diety i planu, żebym wiedział co jeść, kiedy i o której,bo niestety nie za bardzo się na tym znam, i do tego plan w połączeniu z basenem i sztuką walki, którą trenuje 2x w tyg.
Chciałbym zrzucić przynajmniej 10-12kg, i zbudować do tego tkankę mięśniową.

Od 3 miesięcy ćwiczę sztuki Walki "Krav Maga" są to dosyć intensywne treningi trwają około 2godzin, ale chciałbym do tego jeszcze jakoś się wspomagać. Niestety nie, za bardzo lubię biegać bo szybko wymiękam, ale bardzo dobrze czuje się na basenie i chciałbym to jakoś połączyć. W poniedziałki i środy mam sztuki walki, wtorek, czwartek, piątek i sobotę mam wolne, oprócz tego chciałem powiedzieć, że studiuje dziennie, ale na pewno da się to wszystko pogodzić.

-Wzrost 188cm
-Waga 93kg
-Wiek 22lata

Bardzo dziękuje za wszelką pomoc.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Po pierwsze, nie zakładaj podwójnych tematów, po drugie nie da się na raz zrzucać tłuszczu i budować mięśni, najpierw jedno potem drugie. Czytaj posty podwieszone i tematy w tym dziale, policz zapotrzebowanie i ułóż pod nie dietę na masę czy redukcję, to już sam zdecydujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Rekomp da się robić, ale trzeba znać dobrze organizm, a dobrym przykładem jest Projekt masa I jeden z podopiecznych Huberta właśnie tego doświadcza ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Biorąc pod uwagę o co pyta i jego doświadczenie, to nie jest możliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Chyba nie jestem w temacie...(?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
@Tomek no tak, ale tylko tak pisze, aby miał tą wiadomość na względzie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Racja przez przypadek założyłem podwójny temat, sorki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Czyli najpierw redukcja tłuszczu, potem budowanie masy mięsniowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Sorki ze tak pytam, zle jestem naprawde "zielony" w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
A i jeszcze jedno planuje wykupić Plan na stronie potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Edytuj tez posty, a nie pisz jeden pod drugim. Plan na PoTreningu.pl to dobra opcja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w zbudowaniu planu i dobraniu diety.

Następny temat

jesc czy nie jesc przed basenem

WHEY premium