SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody w wyciskaniu wielokrotnym-wroclaw

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Dokładnie - to są wyniki sprzed dwóch lat. Akurat ja wtedy wygrałem he. Teraz zrobiłem 250 i starczyło na 2 miejsce więc poziom z roku na rok naprawdę bardzo się podnosi. Wszystkim niedowiarkom życzę powodzenia i zapraszam w najbliższą niedzielę do Kłodzka gdzie cała czołówka ponownie będzie się zmagała właśnie w tej konkurencji. A jeszcze dla waszej ciekawości to zawodnik który wygrał waży niecałe 75kg.

Zmieniony przez - BARTLEY8 w dniu 2010-05-18 14:05:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
adam138 V-Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 490 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5771
a gdzie napisałem że wierze w 250 bo nie widzę tego i nie przypominam sobie żebym pisał .
wygrany poprawił się o 200 ruchów w to nie uwierze tym bardziej że cwicze wyciskanie i wiem jak trudno przychodzi każde kilo
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Ja bym chetnie zobaczyl jakis filmik

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
adam138 sprostowanie co do ostatniego zdania poszedlem z automatu to mialo tyczyc sie do kogo innego sory ,
a co do poprawy goscia o dwiescie ruchow przez dwa lata to fakt w zeszlym roku 2009-tym mial drugie miejsce 204 razy zrobil , Bartek 201 , Tadeusz 230 wiec duza poprawa co do roku 2008-go , to ze padlo 301 (dokladnie) to fakt bo tam bylem (gdybym tego nie widzial to i do 250-eciu mialbym sceptyczne podejscie).
poza tym czemu nie wierzysz BARTLEY8 startuje juz w tej konkurecji dlugo , trzyma sie podjum i tez robi duze wyniki (pierwszy duzy rekord byl jego 173) po co mialby klamac ,
z calym szacunkiem skoro tobie poprawa wynikow idzie slabo to np. masz zly plan i zle podchodzsz do trenidgu ( oczywiscie bez urazy ).

Oficjalne wyniki IV Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym 50kg lezac (14.05.2010) :

1. Michał Bojanowicz 301
2. Bartek Galart 250
3. Tadeusz Homańczuk 144
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
adam138 V-Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 490 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5771
ja mam bardzo dobry program tylko ja trenuję wyciskanie na maksa czyli jeden ruch i mam bardzo dobre wyniki w tamtym roku miałem najlepszy wynik w wadze 67,5 kg i w tym tez mam najlepszy więc nie mów mi że mam zły trening . po drugie jak zobaczę filmik lub na własne oczy wtedy uwierzę bo trochę już trenuję na siłowni i wiem co to znaczy zrobić 50 kg 300 razy wiec mi to udowodnij wtedy ci uwierzę i przyznam rację
czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
witam , wiem co to jest wyciskanie na jeden ruch , natomiast niewiem ile trenujesz i jaki to jest najlepszy wynik do 67,5kg (nie podales) , co do filmiku ja osobiscie nie mialem mozliwosci nakrecic (jak znajde w necie to podam odrazu link) szukam natomiast oficjalnych wynikow organizatora zawodow moze to cie przekona .
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
co tu duzo gadac....
zrobil taki wynik i koniec kropka
adam 138-mylisz niektore rzeczy-tu pracuja inne wlokna miesniowe niz przy maks wycisku, tak jak ma to miejsce np w bieganiu na 100m i maratonie
sam widzialem jak Bartek zrobil w tamtym roku 200 razy pod katem 45 stopni, z reszta co ja ci bede udowadnial

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
Skoro są oficjalne wyniki i są naoczni świadkowie więc co tu udowadniac

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
Szok panowie.
Jest w tej konkurencji podział na kategorie wagowe?
Ale 300 razy robi wrażenie ,prawda.?
Muszę sam spróbować,jak byłem w formie to seriami robiłem na 200 po 10 ruchów,ale na 50 kg nie robiłem na ilosc .Nie wiedziałem też ,ze są w tej konkurencji MP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
MP ale akademickie
zawody odbyly sie wroclawiu a teraz w weekend w Klodzku bodajze beda o ile sie nie myle
naprawde jest ciezko

moc i sila

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 Tygodniowy program wyciskania

Następny temat

co po sile?

WHEY premium