SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zastrzyk w tatuaz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
tak jak w temacie , mam cala reke i bark w tatuazu a chcialbym tam zaczac robic strzaly tj. triceps , bark .. i tutaj pytanie do was , czy smialo mozna wbijac sie tam gdzie tatuaz ?
1

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Mozesz bic smialo .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Oczywiście

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
dzieki wielkie panowie :) poszlo elegancko

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Nie rób tego.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941386
Czemu? Bo przymierzam się żeby bić po barkach a jeden cały porysowany mam i jestem ciekaw....


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2015-08-14 22:00:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Uschnie Ci ręka

No świruję,co mogłoby Ci się stać

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
a mnie ciekawi jaka jest szansa w trafienie nerwu promieniowego ? podobno jest potem nie ciekawie.. i lekarze dlatego ostrzegaja i nie radza stosowac iniekcji domiesniowych w barki bo jest duze ryzyko powiklan..

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
z tego co wiem to on idzie gdzieś chyba z tyłu barku , bijąc w środkowa głowę nie ma szans na jego trafienie
ja w barki zrobiłem ze 100 szotów minimum nawet mysle że więcej bije zawsze 6*25 mm nigdy żadnych (odpukać) problemów nie było

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
No a ja raz kuku sobie zrobilem,nie wiem jaki był powód ale po szocie cała łapa mi zdrętwiała,żylska wyszły,zrobiła się jakby cięższa

Nie powiem bo trochę mi kolanka zagraly,tym bardziej że śpieszyłem się na bramkę

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie namawiam ale też w barki biję już dość długo i nic nie było.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca, Winstrol . Teść

Następny temat

Drugi cykl enant

WHEY premium