SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zalamka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
ej no sluchajcie...zalamka... trenuje siatke i dzisiaj bylem z druzyna se karty wyrobic u lekarza sportowego....spedzilem tam 7 godzin prawie i nie bede mial wyrobionej,...bo wada wzroku moze byc do -3,5 a ja mam wiecej...gram w okularach sportowych...ale karty niebede mial...bo niby taka jest ustawa...no i koniec z liga z wszystkim...qrde...mieliscie kiedys cos takiego ?

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
sprobuj jeszcze u innego lekarza... w koncu Davids tez gra w noge w okularach i mu nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
bede probowal wszystkiego...ale davids to co innego on ma jaskre a nie jakas tam wade tam chyba nie ma ograniczen...zreszta po pierwsze to jest znana osoba, ma kase i wogole ... to jest inaczej...musze poprobowac u innych lekarzy albo se na lewo zrobic albo cos.....

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1991
Wszystko da się załatwić.U innego lekarza nie powinno być problemu.Kiedyś zezowaty kolega też miał problem u jednego lekarza.Drugi za 50 zyli nie dostrzegł wady.Póżniej to nawet tak było u mnie,że trener wszystko załatwiał.My nawet lekarza nie widzieliśmy. To sie chyba nazywa korupcja;]
POZDRAWIAM!!

"MJ-Greatest to ever
play the game."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
no dokladnie w tych czasach to nawet nie potrzeba jakis kosmicznych kwot zeby takie cos załatwić =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1525
a mój kumpel bez okulaów mało co widzi.. nie wiem czy od kosza do kosza sięga wzrokiem hehe(mówił że nie).. a gra wyrąbiscie i karte od lekarza zdobył bez żadnych problemów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
andy a ty niby w ktorej lidze grasz?z tego co wiem to piecatka lekarza sportowego nie jest wymagana w nizszych ligach(my w trzecioligowym zespole wsyscy mamy podbite przez chirurga.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
wymagana jest karta sportowca ktora zdobywamy w poradni sportowej u lekarza sportowego :] pomorska liga mlodzikow

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lekarze do glupie pedaly (sorry ale naprwde goscie przesadzaja) kiedys stwierdzil mi wde serca!!! bo nie wzial pod uwage tego ze biegam. Dopiero po badaniach u prywaciarza wyszlo ze jestem zdrowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Jeśłi wykrył ci wade wzroku takim normalnym badaniem to kup soczewki, nawet nie zauważy, że masz założone i przeczytasz all dobrze, trochę dziwna technika oszykania lekarza, ale moze poskutkuje?

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
To rzeczywiście ciężka sprawa z tym lekarzem. Wydaje mi się że przepisy lekarskie dotyczą wyłącznie bezpieczeństwa i zdrowia ludzi uprawiających sport. Trzeba mieć aktualne badania po to żeby kierownictwo klubu w tym trener nie poszli do mamra gdy jakiś zawodnik np. ma wadę serca i podczas zawodów wyzionie ducha. Tu nie chodzi o łapownictwo. Powinien być jakiś organ odwoławczy w tej kwestii. Nie może być tak że jedynym sposobem jest łapówka dla lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy pływanie cos daje ?

Następny temat

Po primo Kondycja

WHEY premium