SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaburzenia regeneracji?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
3 * full fbw + 1 raz w tygodniu nogi jako kolejny trening ?

Ja tego nie widze wogole.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
no to niewiem jak to rozwiazac, chyba jedynie wlaczyc te nogi do fbw

ten 3 razy fbw to bez nog trening nog bylby tylko jeden w sobote.

Zmieniony przez - Larsson w dniu 2009-02-03 17:30:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Jak koniecznie chcesz isc mocno, cos na modle FBW to zainteresuje sie "starting strength" pana Ripetoe lub jego ksiazkami dla zaawansowanych. Tam bedziesz szedl bardzo ciezko, ale w bardziej bezpieczny i inteligentny sposob.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
gdzie moge to na necie znalezc po polsku?

puma666 moglbys mi wyjasnic jak wyglada przysiad tylni i zuraw?

Zmieniony przez - Larsson w dniu 2009-02-03 18:02:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Po polsku ? nigdzie. Opis samego treningu, ilosci powt, zakresu cw - znajdziesz pelno, na BF chyba widzialem. Ale moge sie mylic, wygoogluj, albo zagadaj do traktora71 na tym forum, on to lubi.

Przysiad tylko - nie zalamuj - przysiad ze sztanga na karku, masz milion opisow na forum i na googlu.

Zuraw = glute-ham-raise

Tu masz ladna pania zuraw:



Rob zahaczajac o cos stabilnego nogi. Koniecznie kolana na puduszcze lub na macie. Z czasem dodaj obciazenie.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130971
Larsson Wstawiasz nogi na początek i jedziesz. Zawsze najcięższe ćwiczenia robi się na początku!Kolejność: przysiad, MC, wyciskanie w leżeniu, podciąganie w opadzie, wyciskanie stojąc, biceps sztangą stojąc itd.
Ciekawe jak długo tak trenowałeś i ile urosłeś. Puma dobrze prawi: 10-8 powtórzeń to jest to; 8-4 na b.krótką metę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
moim zdaniem nie powinieneś robić nóg w oddzielnym treningu poza FBW, gdyż wtedy się to jakby mijało z celem ćwiczenia FBW, najprostsza odpowiedź jaka mi się nasuwa to po prostu robić w FBW zamiennie przysiad z mc, zmniejszyć ilość serii bo 4 to aż za dużo, jeszcze bym rozumiał jakbyś miał wykonywał tylko jedną ciężką serie a resztę rozgrzewkowe, możesz również pokombinować z treningiem nóg cięzko/lekko tak jak bywa to np. w treningach push&pull

PS.co do tego żurawia to widziałem jak ktoś tak klęka odwrócony do atlasu z wyciągiem górnym i opiera achillesy o walec który normalnie powinien służyć na uda podczas przyciągania linki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
wiec bede robil nadal fbw tylko tak jak mowice nogi na poczatek 3 serie przysiadow naprzemiennie z 3 seriami martwego ciagu.

moj plan fbw wyglada tak bez wpisanych nog

mam 3 plany na kazdy dzien tygodnia inny.

Plan A:
wyciskanie sztangielek na lawce skosnej glowa w gore - 3 serie
podciaganie polsztangi - 3 serie
sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki - 1 seria
wyciskanie zolnierskie stojac - 3 serie
uginanie sztanga stojac / francuskie sztanga do czola lezac - 3 serie (superserie)
wznosy barkow ze sztanga - 3 serie

Plan B:
wyciskanie sztangi skos - 3 serie
przyciaganie wyciagu dolnego w siadzie w chwycie neutralnym - 3 serie
podciaganie na drazku szeroko nachwytem - 1 seria
wyciskanie sztangielek siedzac - 3 serie
modlitewnik sztanga / sciaganie wyciagu gornego - 3 serie (superserie)
wznosy barkow ze sztanga - 3 serie

Plan C
sztangielki na skosie glowa w gore - 3 serie
wioslowanie sztanga - 3 serie
sciaganie drazka wyciagu gornego do karku - 1 seria
wyciskanie sztangi zza karku siedzac - 3 serie
uginanie sztangi lamanej / francuskie siedzac sztanga - 3 serie (superserie)
wznosy barkow sztanga - 3 serie

kazda seria do maksa , powtorzenia w granicach 8-4, jade tym planem od stycznia , co trening bezproblemowo dokladalem do kazdego cwiczenia 1 kg obciazenia zachowuja ta sama liczbe powtorzen. , przyrost raczej beztluszczowej masy, 3-4 kg napewno troche z tego to woda, jade na mono i no shotgunie, bcaa dobre wpc i dobra dieta.

Zmieniony przez - Larsson w dniu 2009-02-03 19:21:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
w sumie wychodzi ci dużo serii jednego dnia, lecz masz mały zakres powtórzeń. ja bym na pewno(patrząc pod siebie) zredukował jedną superserie ramion każdego dnia, ale widać w twoim profilu że dużo szamiesz heh, więc nie musi być to w twoim przypadku wcale konieczne.
Jedyna rzecz na którą można zwrócić uwagę, to że ćwiczysz zawsze z max cięzarami, na każdym treningu, ale skoro piszesz że wszystko jest ok. i że jedynie problem masz z nogami to w takim razie jest dobrze, skoro zbudowałeś taki wygląd to raczej potrafisz się w wczuć w swój organizm i wiesz czego ci potrzeba i w jakich ilościach. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
Przecietny dzieki za uwagi i opinie, tez sie w sumie zastanawialem nad obciecem tej jednej superseri ramion, bo ogolnie tez one w jakims tam stopniu pracuja przy innych cwiczeniach zlozonych. Niewiem jak jest u innych ale ja zauwazylem u siebie ze najlepiej rosne na granicy przetrenowania, pamietam kiedys jeszcze na poczatkach treningow, gdzies tak drugi rok, w wakacje cwiczylem splitem kazda partie 2 razy na tydzien, rozklad mialem taki ze bylo 6 dni treningu w tygodniu, cwiczylem BARDZO ciezko, ciezary byly az za duze, bo nieraz robilem 5 powtorzen odkladalem sztange na kilka sekund niepuszczajac jej z dloni i robilem jeszcze 1-2 powtorzenia, robilem bardzo duzo powtorzen wymuszonych, same ciezkie wielostawowe cwiczenia, i zanotowalem wtedy przyrost 5 kg suchej masy w 1 miesiac, a okresy kiedy cwiczylem lzej, z jakims zapasem powtorzen wspominam tragicznie w przyrostach, zero przyrostow a dotego jeszcze mnie fatem nalalo, np rok jak cwiczylem splitem kazda partia raz na tydzien wedlug rozpiski z tego forum podajrze Michaila, zero przyrostow, otluszczenie, nawet sila niechciala isc, rok zmarnowany, wtedy odkrylem FBW i dopiero zaczalem rosnac, tak naprawde najwieksze przyrosty notowalem wlasnie na FBW i ogolnie na bardzo ciezkich okresach cwiczen, na granicy przetrenowania a moze nawet przetrenowania w jakims stopniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie:P

Następny temat

wAZNE- pomoc trening

WHEY premium