SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

za długa rozgrzewka do one rep max ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
rolandman
Jeśli chcesz podchodzić do maxa, w tym przypadku 100 kg, to rozgrzewka powinna wyglądać tak: 20 x 8, 40 x 3, 60 x 1, 80 x 1, 100 x 1. To wszystko. Żadnych ilościówek, żadnych dodatkowych ćwiczeń.

dzięki.. rozgrzałem się przed machaniem, chciałem podejść do 105, zaokrąglałem rozgrzewki.. czułem się zupełnie nie gotowy ale "powinno być dobrze.." a tu dupa.. spuchło mi lewe przedramię trochę, ale nie czuje jakiegoś super bólu ale tak jak by mi zdrętwiało..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Rozumiem, że dutychczas normalnie trenowałeś, zanim zdecydowałeś o dzisiejszym sprawdzianie? Co z tym przedramieniem? K którym momencie to się stało? Obłóż je lodem jak możesz, to teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Ja potwierdzam ze rozgrzewka Rolanda jest względnie ok nie wiem jak przy 100 ale ostatnio robiłem 170 to było podobnie tj 20x6 60x3 100x1 140x1 160 170x1 podobnie to wygląda przy siadach natomiast jeśli tego samego dnia robie sprawdzian Mc to zaczynam wyżej np 120x2 170x1 220x1 240x1 250x1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
z przedramieniem już ok,
moja dziewczyna dziwnie ze mnie sztangę zdejmuje... bo "normalnie jest źle to będzie ciężkie !!"
ehh chyba przez to przedramie mi j**ło.. mam to nagrane pod 2 kontami.. wieczorm może wrzucę na YT jako niepubliczny i tu wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
a macie pośmiejcie się ze mnie ;c


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Paweł. Tarka, jak robisz sprawdzian mc w dniu całego ts, to jeśli podchodzisz do max 250, proponuję nie robić tych 240. Spróbój takim schematem następnym razem, oczywiście z założeniem progresu. Dołóż sobie przed podejściem na max jeszcze 5 kg i podziel się rezultatem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Pipi, ja pier.... co to jest? Będę szczery. Zanim nie nauczysz się poprawnej techniki wyciskania, to daj sobie spokój z ciężarami pow 60 kg. Dając Ci rady, myślałem, że masz opanowaną technikę a na tym filmie widać, że nie masz zielonego pojęcia o tym ćwiczeniu. Tym sposobem coś sobie uszkodzisz na stałe. Po cholere potnosisz tą głowę przy opuszczaniu? O nie opuszczenie sztangi do klatki i haotyczny nie przygotowany ruch boję się aż zapytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kiepsko to wygląda, załatw sobie porządną asekurację z tyłu a nie ściąganie talerzy bokiem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Leżę ..

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
pipi94
a macie pośmiejcie się ze mnie ;c





Zdaje się, że już doradzaliśmy w kwestii techniki i w kwestii mierzenia maksów. Widac jak grochem o ścianę.


Niech kobita nastepnym razem szybciej zrzuca talerze.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla biegacza. 33 lata, 64kg - Ocena planu

Następny temat

[BLOG] Tomeks07, Maaasa ;)

WHEY premium