SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wytrzymałość mięśni

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Mam dosyć nietypowy problem w moim sporcie... zazwyczaj w biegu na 400m brakuje wytrzymałości wydolnościowej , ja natomiast mam ją doskonale wyrobioną ,ale brak mi wytrzymałości mięśni - gdy biegne po 300m ból mięśni nóg jest tak wielki ,ze pomimo dużych pozostałych zasobów energii muszę zwalniać... Siłownie mamy tylko raz w tygodniu na treningu. Jaka odżywka najlepsza ? Wygrałem ostatnio w totomixie troche pieniędzy i postanowiłem zainwestować w siebie :)

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
kreatyny TCM
Izotoniki + Napoje energetyczne
Witaminy + ZMA

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
witaminy,mineraly,ZMA i jablczan cytruliny

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
ZMA chyba odpada - mam dopiero 16lat i chce jeszcze z 5cm urosnąć a jak wiadomo ZMA zwiększa poziom teścia ,a on hamuje wzrost kości ... reszta może być , postaram sie zakupić (oprucz witamin -zdrowo sie odżywiam i chyba są one dostarczane z posiłkami)

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
"ZMA zwiększa poziom teścia" nie zwiekszy ci ,możesz śmiało brać

z tym teściem to taka reklama

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94605 Napisanych postów 364562 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669442
chyba są dostarczane z posiłkami? jeśli masz ww ciągu dni 5 razy porcje warzyw i owoców to może nie masz niedoboru ale bardzo w to wątpie zainwestuj w dobrą multiwitaminę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry taki zestaw? Co polecacie ?

Następny temat

alko po cyklu, jaka przerwa?

WHEY premium