SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

wąski pas

  • Kupie pas kulturystyczny

    Post
    Targowisko

    ja mam pas odezwij się na gg 9170555 2 razy założyłem potem zrobił się za wąski w pasie więc leży tylko.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 654 Data: 2011-06-03 09:01:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pas treningowy

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    ja mam pas z tyłu szeroki z przodu wąski jest spoko, nie jestem pro, a jak wspomniał sąsiad temat pasa przewija się dość czesto na forum i budzi duże kontrowersje i nie potrzebne spiny. ja używam kiedy mam ochotę bez względu na ogólny trend na forum %-) Zmieniony przez - Zielin w dniu 2013-08-11 00:44:27

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1146 Data: 2013-08-11 00:43:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mała klata i plecy :(

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    ad1) Trenuje 3 lata- 2lata systematycznie- rok przerwy i teraz od roku znowu Mam 170 cm wzrostu i obecnie 73 kg wagi ad2) 4 razy w tyg pon Klata: 5 seri Wyć poziome 4 ser wyc skosgóra 3 serie wyc skos dół 3 ser rozpietki 3 serie na bramce( ciało pochylone wyciągi z góry) 2 ser przenoszenie wtor plecy 4 serie podciągania sie na drążku (podchwyt [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1561 Data: 2004-08-24 00:11:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jaki rowerek

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    najlepiej gdybys kupil pas w jakim stacjonarnym sklepie,zebys mogl go sobie podpasowac.wzrost tu nie jest zbyt wazny, zalezy jaki jestes w pasie. polecam waski, ja mam skore z Power system i jestem zadowolony

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2063 Data: 2009-02-06 22:28:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak to jest z szerokością?

    Post
    Trening dla początkujących

    Mnie też od jakiegoś czasu to zastanawia, tym bardziej dla tego że jestem strasznie wąski. "Mjśjó" jeśli mówisz prawde, to by wszystko wyjaśniało. Może jednak ktoś to potwierdzi dla pewności. Bo też obiło mi sie o uszy że pas barkowy mogą rozepchać najszersze grzbietu...

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1379 Data: 2006-02-12 12:08:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pas kulturystyczny

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    w tej cenie to każdy pasek dostaniesz. http://www.sfd.pl/sklep/Szukaj.aspx?q=pas Najlepiej zapinany, te na rzepy mnie nie przekonują jakoś, wąski czy szeroki to trudno mi powiedzieć bo nie używam pasa.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 863 Data: 2014-03-31 21:08:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pas

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    a pas wąski czy szeroki?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1508 Data: 2014-05-06 11:01:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tasmy i pas

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Bandaże THP z titana są bardzo dobre możesz porozglądać się za uzywanymi na pierwszy raz w dziale giełda sprzętu ( tam będzie tanio i dobre) raczej znajdziesz coś bez problemu a pas zależnie od upodobań mi do siadu pasuje szeroki natomiast do ciągów wolę wąski.

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 3163 Data: 2010-08-07 10:23:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanko o pas kulturystyczny.

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    Co rozumiesz pod pojęciem zwykły skórzany (taki roboczy może być za wąski)? W pewnym stopniu chociaż zakładanie pasa powoduje wzrost ciśnienia w jamie brzusznej o ok.60 % a spadek naprężeń miedzy kręgami ok 50%. Pod pępek chyba nie dasz rady bo to juz biodra są, ogólnie nad biodrami na tej wysokości, czyli jak zapniesz pas to zakryjesz pępek.

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 3131 Data: 2011-01-26 22:57:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pas do podciągania i pompek na poręczach

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    "Przemek doczepiałeś czym? Łańcuchem, jakiś karabinek potrzebny do tego?" Wiesz co, ten pas był na siłowni, mieliśmy taki "haczyk" tam mieściło się około 15 kg tzn taki jeden płaski wąski talerz a resztę to z tego co pamiętam właśnie łańcuchami dowiązywaliśmy. Zmieniony przez - przemekpz w dniu 2012-07-22 20:05:32

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 3702 Data: 2012-07-22 20:04:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie ??

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Abstrah**ąc od tego... FairDo, czy nastawiasz się na start w sprzęcie? Napisz też - jesli wiesz - jaki jest system badań antydopingowych na zawodach federacji wolnej od dopingu? Czytałe, o zawodach w Stanach, gdzie badanych jest 100% startujących osób. Czy podobnie jest w Brytanii? Witam, w odpowiedzi na Twoje pytanie: - tak, startuje w sprzecie. [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 3573 Data: 2003-07-08 12:37:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 20lat 2 lata treningu

    Post
    Galeria Zdjęć

    Dobra sylwetka a jezeli chodzi o brzuch to zdecydowana większosc z tego forum nawet takiego nie ma .. otworzcie sobie fotke nr.3 wcale nie jest zle jezeli chodzi o te partie pas wyglada na w miarę wąski wystarczy lekka redukcja na lato trening brzucha 3 razyw tyg i bedzie bardzo dobrze ;] Zmieniony przez - Mattstyle w dniu 2010-03-19 14:27:40

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 4654 Data: 2010-03-19 14:24:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 3 hst ...good?:)

    Post
    Trening w domu

    1.czy wyciskanie sztangi na barki z przodu nie wchodzi bardziej na przednia cześc barków? MINIMALNIE BARDZIEJ, ALE TO POMIJALNA ROZNICA. 2.dlaczego mam nie robić kapturów? wg. mnie sa jednymi z bardziej zaniedbanych miesni i jest nad czym pracowac PRACUJA PRZY CWICZENIACH NA PLECY 3.dajac kilka cwiczen na klatke chodziło mi o to zeby pobudzić [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1166 Data: 2006-03-05 13:41:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tricepsiki

    Post
    Trening dla początkujących

    Jak Ci plecak nie pasuje,to sobie kup odpowiedni pas Jeśli chcesz robić ćwiczenia,które wymieniłeś,to zmień kolejność na taką: -wyciskanie na płaskiej-wąski uchwyt -francuskie siedząc -wyciąg nachwyt

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1739 Data: 2009-09-28 21:14:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poprawa kondycji, zdrowia

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] -Pompki diamentowe -Pompki w podporze tyłem -Pompki w podporze tyłem na krzesłach 5.Biceps: -Podciąganie podchwytem, chwyt na szerokość barków -Podciąganie podchwytem, chwyt wąski 6.Barki - chcę dążyć do pompek w staniu na rękach, w tej chwili chyba nawet nie utrzymam się na rękach, spora waga(80-85kg) i nic nie ćwiczyłem, myślę, że powinienem [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 966 Data: 2018-07-26 07:56:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • barki mogą być. pas masz wąski ale brzuch nic nie pocięty. wybacz ale piszę to co myślę uwzględniając wszystko i zawsze pod uwagę na początku biorę staż. a mogę wiedzieć jak tam rekordy siłowe u ciebie?

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 11126 Data: 2007-11-10 14:53:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1sza sesja FBW

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] bo w planach traktora spotkałem te oba warianty-podchwyt/nachwyt), i powiem że szło mi to dużo lepiej niż nachwytem (co prawda wciąż nie zrobię 1 pełnego powtórzenia), bardziej gładko, mniej używałem nóg. Czy taki wariant drążka zostawić (wąski podchwyt) czy męczyć dalej ten nachwyt (jak tak to lepszy będzie szeroki czy węższy)? Pozdrawiam, Kamil

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2143 Data: 2012-08-07 23:51:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dominator testuje suple od Hi-Teca

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    [...] brzucha leżąc 5 x max Cardio: 45 min. 15 min.rozciągania Środa: 60 min cardio + 15 min.rozciągania Czwartek: Plecy/łydki /brzuch 1.Ściąganie drążka wyciągu wąskim podchwytem 4 x 15/15/12/8 + podwójny drop set W każdym powtórzeniu przytrzymuj na 2/3 sekundy spięcie najszerszych grzbietu po czym mocno rozciągaj w fazie negatywnej [...]

    Odpowiedzi: 94 Ilość wyświetleń: 9012 Data: 2011-10-07 14:26:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] chodzi o obwód w pasie osiągnąłem już ten wymiar co miał być na koniec maja ale nie jestem jeszcze zadowolony z BF więc redukuję dalej. trening Plecy 1.ściąganie drążka górnego wyciągu szerokim nachwytem za głowę 2.ściąganie drążka górnego wyciągu szerokim nachwytem do klatki 3.ściąganie górnego wyciągu do klatki uchwyt równoległy wąski

    Odpowiedzi: 118 Ilość wyświetleń: 12198 Data: 2015-05-16 14:07:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lędźwiowy odcinek - niemiłe uczucie....

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Acha. No, to może być. Całkiem możliwe. Bo cały czas na treningu mam lekko zaciśnięty pas ciężarowy (szeroki z tyłu i wąski z przodu). Spróbuję. Bedę go nosił luzem. Ale na sobie, bo jak go gdzieś zostawię to zmieni właściciela, jak ostatnio rękawiczki. Dzięki SOG4u Ps. Swoją drogą że też komuś się chciało gwizdnąć moje śmierdzące rękawiczki? [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3196 Data: 2006-02-08 16:30:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)