Proszę o skasowanie moich tematów z targowiska: http://www.sfd.pl/-t374640.html http://www.sfd.pl/-t370556.html http://www.sfd.pl/-t370287.html Dziękuje z góry...
ma ktoś tu na sprzedaż odżyffki? [email protected] wiem ze ryzykuje bana ale nie wiem w jakim dziale napisac ::C W DZIALE DOPING..... TARGOWISKA TO NIE ZNALAZŁ.. LINK: http://www.sfd.pl/czy_kto%C5%9B_-t526283.html Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-09-02 21:07:38
DUDA mi też nie chce sie tego czytać Arni wejdz do targowiska, tam koleś jakis miesiąc temu podał link do jakiegos sklepu z obciążeniem olimpijskim i gryfami. Gryf olimpijski 220cm wytrz. 320kg chyba 200 coś zł
Moj komputer po formacie jest jak nowy ! Nawet potrafi w końcu odtworzyć film DVD ps, mam do sprzedania kolumny głośnikowe, sony, podłogówki, 2 drożne. Jak ktoś zainteresowany to pisać, może jutro wrzucę do "targowiska"
Ja popoijam herbatke i wystawiam moje Haki na sprzedaż nie sa mi potrzebne bo nie dosc ze mam mam magnezje ( dobrze sztanga sie klei do rąk po niej) to i rekawica wiec sprzedaje te Haki jak wystawie dam .link do targowiska
[...] jest, 5.99zł - 60 kaps (w porównaniu do lepszych firm wypada gorzej, ale zawsze można wdupczyć jedną więcej :D), 120kaps cm3, 3 białka wpc econo v2, 2 szejkery i z pół puszki aakg za bodajże 70 zł - tutaj u kolesia z targowiska. 2 puszki cm3 nowe po 180 kaps i 300 tabs beef amino za 30 zł od koleżki z siłowni no i witaminy+omega ze sklepu sfd :)
Witam Czekam już na stojaki ponad 6 tygodni, pan nie odpisuje więc pytam tutaj kiedy pan je wyśle? a może to jest powodem? nie usuwamy tematów z targowiska ,możemy jedynie zamknąć
KREATYNA WŁAŚNIE DZIAŁA z tego targowiska próżności jako jedna z nielicznych - to właśnie napisałem. Bazujesz na niej. AAKG da pompę - po co pompa do siłowego? Masz nadmiar kasy to bym zainwestował w sprzęt Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-06-07 23:03:24
Jako, ze nie można zamieszczać linków z allegro, zamieszczę link z targowiska na sprzedaż PEUGEOT 405 1994 POLIFT 1,6 B+G, skrzynia biegów automatyczna zapraszam do zapoznania się z ofertą http://www.sfd.pl/%5BS%5D_PEUGEOT_405_ZA_GROSZE_1%2C6_B%2BG_1994__polift!!-t695513.html
Proszę o usunięcie mojego ogłoszenia z Targowiska, bo zrobiło sie w nim totalne pobojowisko, które do niczego nie prowadzi poza tym ktoś wysuwa bezpodstawne oskarżenia pod moim adresem że jestem jakimś oszustem tu na forum Temat nie ma sensu http://www.sfd.pl/%5BS%5D_PERFUMY_Lacoste_i_Calvin_Klein_FOTO-t440493.html z góry dzięki
ten nox malo ćpuński ja mu dalem zeby sobie sypnal nitro e wzial scrocha do tego i mi gadal ze ni czuje stuffu doriana tak za 160-170 i by bylo si kierwac targowiska tez poprzebierane ja*******e ale sie rzucili
[...] treningowej. Jeżeli lubisz i cię stać- kupuj śmiało na co tylko masz ochotę, jeśli masz napięty budżet- z powodzeniem możesz trenować w starym t-shircie i spodenkach z targowiska. Na zajęciach liczy się zacięcie i postęp, dobry sprzęt może poprawić komfort podczas ćwiczeń ale nigdy nie będzie za ciebie trenował. Akcesoria, które mogą być [...]
http://www.sfd.pl/sprzedam_buty_mizuno_wave_stratosphere_7-t381644.html#post1 Renia jak mozesz to przerzuc to do targowiska qrde Damixxx pokazuje sie raz na rok i nie ma kto porzadkowac dzialu Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2008-02-06 14:51:40