SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyskok - dwuglowe?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
Pavlo to jest twoj autorski trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
tak, dobralem go do siebie czytajac nieco w trojboju i nieco o wyskoku(bazujac troche na wypowiedziach tazoo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
hmm przeraża mnie ta ilość przysiadow...czy to sie nie odbije negatywnie na kolana???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
po raz 1417493782858421 - prawidlowy przysiad wzmacnia kolana. Jak gdy cwicze na silowni nogi nie mam problemow z kolanami (na treningach kosza) lecz gdy mam przerwe cos zaczynam czuc - zwykle przeciazenia treningowe. Odpowiedz sobie sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
wiem ze prawidlowy przysiad wzmacnia kolana,sam robie przysiady i nie mam problemow z kolanami ale za duza ilosc przysiadow moze prowadzić do przetrenowania i przeciazen, o to mi chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
przy dobrej rozgrzewce nie powinno...szybciej miesnie padna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
trening opieram glownie na przysiadach, zauwaz ze raz w tygodniu podchodze pod spore obciazenia, reszta jest stosunkowa lekka z naciskiem na dynamike. Z kolanami nie mam zadnym problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5701
Przysiad dynamiczny - 5x4x70kg(+5kg)+ 1x8x60kg dlaczego w ten sposób te przysiady ?

There are only two kinds of people in this world - players and watchers, are you ready to play?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ta dodatkowa seria 60kg 8 powt jest jako powiedzmy dobitka

Ogólnie stosuje nawet przy takich ciezarach male ilosci powtorzen(ale za to krotsze przerwy) poniewaz poczulem ze naprawde porzadnie i dynamicznie moge zrobic tylko pierwsze powtorzenia wiec wole zredukowac ich ilość zwiekszyc ilosc serii i skrocic przerwy i wykonac porządnie. Ten plan w zasadzie ukladalem pod siebie i dalej jest to nieco metoda prob i bledow, wrzucilem tutaj bo moze sa jakies beznadziejne błedy o ktorych nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5701
ta ostatnia seria moim zdaniem nie potrzebna, ja tam bym przysiad dynamiczny jechał tak: 5(serii)x3(powt.)- 2x50%, 1x60%, 2x70% (50-70do75%CM to przedział, w którym nie obserwuje się znaczącego spadku szybkości wykonywanego ćwiczenia), powtórzenia między 3-5 ale jak mówisz że na Cibie działa 2x8 to rób

There are only two kinds of people in this world - players and watchers, are you ready to play?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki rower wybrać?

Następny temat

Trening Jesien 2006

WHEY premium