SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniki I Otwartych Mistrzostw Powiatu Konińskiego Strongman

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 2430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
DNIA 29.09.2007 rozxegraliśmy zawody strong man. ostatecznie wystartowało 7 zawodników, rywalizujących w następujących konkurencjhach:
-martwy ciąg
-wyciskanie hantla stojąc
-waga płaczu przodem
-wysiskanie sztangi stojąc

Ostateczna klasyfikacja:
1 miejsce. Szczepan Widera
2. Kamil Szabelski
3. Zdobych Zbigniew
4. Łukasz Kaźmierczak
5. ex Michał Baszkiewicz i Hubert Stasiński
7. Zimny Łukasz

Myśle że zawody podobały się uczestniką i mając wiecej czasu na przygotowania w przyszłym roku postaramy się zorganizować kolejną ich edycje w bardziej profesjonalny sposób.

Zawody miały dośc amatorski charakter ale mysle że warto wrzucić tutaj wzmiankę o nich , bycmoże ktoś się zainterwsuje i zdecyduje się na start za rok

wytrwałosc drogą do sukcesu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
nie niestety niemniej powtarzam że cięzary były bardzo małe , bo to były jakby zawody testowe;) w pezyszłym roku tj 2008 troszke planuje juz zroibić bardziej STRong zawody, zreszta wszystko na bieżacoi bede w tym poście wrzucał. co do konkurencji w przyszłym roku juz wiem że nie zabraknie na pewno martwego ciągu na liczbe powtórzeń. więc zainteresowani niech juz ćwiczą;) ciężar myslę nie powinien byc większy jak 150 kg.

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 122
Szkoda że konkurencje wszytskie siłowe nie było niczego na czas ale to pewnie wymusił brak sprzętu ale ważna sama inicjatywa im więcej imprez tym lepiej

Na sucho to nawet i rawa nie wyrośnię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
A jakieś zdjęcia, wyniki zawodników w poszczególnych konkurencjach będą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
no dokładnie brak sprżetu , fotek nie robiłem bo naprawde nic specjalnego ;) . Zawody poprostu miały się odbyc , chciałem zobaczyc czy będzie zaintersowanie, czy ktos będzie zainteresowany startem. I powiem że byłem miło zaskoczony fajna zabawa, chociaż zrobione niemal z marszu... Mylsę że mając teraz więcej czasu postaram sie cos lepszego na wyzszym poziomie zrobic za rok. Od czegos trzeba po prostu zacząc, zrobic ten pierwszy krok.Pozdrawaim serdecznie i zapraszam wszystkich silnych z okolic Konina do wystartowania za rak. pozdrawiam

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
fotek nie robiłem bo naprawde nic specjalnego

Szoda...
zawsze warto uwieczniac swoja prace/zabawe/pasje...

Gratuluje pomyslu i...
tak 3 mac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13572
Kurde ze nie wiedzialem o tym, bo jestem z Konina i z wielką checia bym rzucił "fachowym okiem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2531
a jakie były obciażenia??

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Też jestem z Konina i nic nie wiedziałem o tym konkursie bo z checią bym sobie popatrzył na zmagania chłopaków. Własnie mógłbys napisac obciazenia na jakich były wykonywane dane konkurencje. Moze za rok jak bede silniejszy to spróbuje swoich sił :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
szczypiorr daj te obiciazenia
oraz wyniki poszczegolnych konkurencji
Zawsze mozna sie porownac
podczas przygotowan do zawodow
oraz ocenic swoje sily/forme...

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
kurde gdzies mam wszystko zap[isane. dokładnie obciązeń teraz nie pamioętam ale były małe . np na martwy było coś ok 100 paru kg a więc wyniki były p więc wyniki dochodziły tutaj do kilkudziesięciu powtórzeń. Wynikało to z tego że poziom zawodników był zróżnicowany i chcąc wyrównać zmniejszyłem obciązenia dzięki czemu mogli się popisa i ci słabsi ale z lepszą wytrzymałością. No i co najważniejsze jako że zawody strongman organizowałem poraz pierwszy , zwyczajnie bałem się zeby nikomu nic się nie stało. Mam nadzieje że dziękli temu tematowi zachęce kogoś do startu w przyszłym roku. Cięzary napewno będa większę niż w tym roku ale bez przesady.....Chciałbym żeby ludziska nie tylko obserwowali ale też i startowali.

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2531
jesli bedzie gdzieś w miare blisko to moge wpaść na zawody :)

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jacek Kuźmiński historia zawodnika

Następny temat

Prośba o poradę

WHEY premium