SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wtf??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1777

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

89

Wzrost

175

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

120

Obwód uda

65/67

Obwód talii

92

Staż na siłowni

długi

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3/2,6/1,8 w dni nietreningowe wegle 2.

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

troche ph jeden konkretny z igla

Opisz swój plan treningowy

5x silowy i 30minut aero po silowym

Cel cyklu

90kg i 7-8bf

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

oxa+prop+wino trwal z 4 miechy skonczylem 3 miechy temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

teraz to trudno powiedziec

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

i tu jest problem

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

raczej owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

roznie ale zyje energia z kosmosu 2500kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

140 reszte obecnie unikam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Pany lece cykl enan+meta.

Dopiero zaczalem koncze trzeci tydzien. Niestety musze zrobic przerwe bo wiekszosc stawow nie pozwala mi sie ruszac nawet bez obciazen. Nie wiem zupelnie czemu mnie wszystko tak boli.

Obciazen nie zwiekszalem, bo czulem nawet mniej sily jak przed cyklem. Spuchlem na wadze konkret. Cos jest nie tak.

Zastanawiam sie co?? I jak to sprawdzic??
Czy mete przerwac do czasu az sie poprawi czy zrec tylko np w mniejszych dawkach w czasie przerwy od treningu??

Pozdro

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24509 Napisanych postów 68190 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538147
Dawki napisz jakie lecisz

Stawy bola zamiast mety wins???

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Meta z ap 30 mg i podklad testo 250mg e5d od shree. Towar raczej dobry, bo 6 litrow wody mnie juz podlalo

W poprzednim cyklu mialem wino i nie czulem tego co teraz w sumie w ogole nie czulem stawow.



Zmieniony przez - szmond w dniu 2014-11-22 14:38:48

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
4 miechy na winstrolu wczesniej moze miec cos wspolnego ...

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
Sluchaj podam ci moj przyklad tym ze ja jestem na mixie wlasnie do 3tygodnia gdy wg nie byl wkrecony w organizm tak samo jak twoj enan jeszcze sie dobrze nie rozkrecil tez odczulem spadki w sile zamule itd lecz teraz jestem w 5 tygodniu i czuje sie lepiej z dnia na dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Inhibitory jakieś lecą? Exe? Ari?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Nic dodatkowo nie leci, poza witaminami etc.
Wczesniej wino lecialo z 8 tygodni pod koniec cyklu. Nie widze zwiazku. Cykl skonczylem jakies 4 miechy temu. Ogolnie pelne badania robilem przed cyklem wszystko bylo git.

Zmieniony przez - szmond w dniu 2014-11-22 15:26:20

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
zrób badania bo wygląda jak by ci estro zjechało bardzo,jak z suplementacja u ciebie ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Ale to meta mialaby obnizyc estro??
Wczesniej na tescie mialem problem zawsze z wysokim estro.

Wcinam rano: magnez,cyk,potas z olimpu do tego q10, 1gram wutaminy c i pilem flexa od 3 miechow do tego witaminy ADAM.

Przed treningiem wcinam coffe, czasami jak nie zapomne bcaa lub inne aminokwasy okolo treningowo

Z kazdym kapcesm mety po dwa kapsy lecytynyz olimpu.

Zbadam estro, pytanie czy do zasu zrobienia badan dac mniej mety czy w ogole odstawic??

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
meta na stawy by nie miała złego wpływu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Tez tak mi sie wydawalo. Dlatego jestem zdziwiony obenym przebiegiem spraw. I ostro wk***iony, bo zapal jest wszystko dopiete a stawy ch**.. Jak bys zrobil przerwal mete do czasu powrotu do treningu czy obnizyc dawke ale wcinac tez w trakcie przerwy razem z testem?

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek z HCG - Opinie, informacje.

Następny temat

clen czy działa ??

WHEY premium