SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wspaniala rzezba - czy napewno?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4774

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
nie ma opcji mam srednia rzezbe i nie mam masy taka bym zaznaczyl

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Nie mam slow, naucz sie czytac potem cos mow. Wszystko co mialem powiedziec-jest napisane powyzej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
widze ze zrobiliscie z tematu smietnik??jak chcecie sobie pogadac to moze w spamowniku co??

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Ja tylko odpowiadam na zarzuty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
Thiago,ale skoncz juz z tymi tekstami,nie rób z nas idiotów co nie potrafia przeczytac dwóch zdan ze zrozumieniem,bo za nie długo wyjdzie ze tylko ty potrafisz czytac ze zrozumieniem i nikt wiecej.Dobrze wiem jak brzmi temat,ankieta nie jest wcale taka głupia jak sie wydaje.Chodziło mi tylko o obiektywną ocene samego Siebie,bo to czy jestesmy zadowoleni zwłasnej sylwetki zalezy tylko i wyłacznie od nas samych,no i jezeli ktos pisze jest zadowolony na 100% ze swojej masy i rzezby to po co cwiczyc dalej.W tym sporcie trzeba stawiac Sobie nowe cele i za wszelką cene dązyc do tego,a efkty motywują do dalszej pracy.Własciwie jezeli dojdziemy do celu to i tak znowu bedziemy stawiac Sobie nowy,bo ciągle jest nam mało...

Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2006-12-02 11:58:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Ale z Twoich wypowiedzi tak wynika...
Pol roku temu postanowilem, ze bede uprawial sport wylacznie amatorsko i nie zmienie zdania, mam w zyciu inne priorytety.
Z swoje sylwetki jestem bardzo zadowolony, dlatego dalem taka odpowiedz.
A, ze teraz cwicze dalej byc jeszcze lepszym to juz inna sprawa.
Poza tym dlaczego wszyscy licza tylko na biceps?! To taka oznaka meskosci, tak?
Mam remont w duzym pokoju-szlifowanie podlogi. I wlasnie pomoglem panu, ktory nad tym pracuje zniesc z II pietra szlifierka podlogowa(90kg).
Wiesz co mi powiedzial?
"Chlopie ucz sie bo bedziesz tak jak ja pracowal przez cale zycie w takim syfie, mam rozwalony kregoslup i musze szlifowac ludziom podlogi..."
Przemysl to sobie czy czasem nie lepiej miec inne priorytety i cieszyc sie z tego co jest. A miedzy czasie to ulepszac w ramach wolnego czasu.
Dlatego tez uwazam, ze wygladam bardzo dobrze. A biceps? Poprawi sie go, ale to nie jest dla mnie jakis wyznacznik!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Beznadziejnie wygladam nie chce zyc!

Zartuje

Mase mam brak rzezby ale do wakacji to zmienie

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2006-12-02 14:37:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Gangsta ale żeś sie przyczepił do Thiago. Nie każdy chce mieć wielką mase. Ludzie mają różne priorytety, niektórzy będą zadowoleni jak np. spalą zbędny tłuszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
Nie którzy nie chcą byc typowymi miskami.

Zginąć w walce to żyć wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Niektórzy nie potrafia tego zrozumiec?!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obrazki

Następny temat

MAM PYTANIE O OXANDROLON DA COS!

WHEY premium