SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wspaniala rzezba - czy napewno?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4770

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6665
ochłoń internetowy wojowniku, nie będę się wdawał w wirtualną napinkę z nastolatkiem. Było do tej ankiety dać jeszcze ze 20 opcji. Nie możesz znieść krytyki to nie układaj gównianej ankiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Po zastanowieniu ten temat nie jest znowu taki zly...
PS. Dudek co masz na mysli przez slowo "zle"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Dobra rzezba srednia/slaba masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30877
Do autora:Przepychanki w piaskownicy.Nie narażaj sie bo Ci temat skasują za krzywe teksty.Ankieta ciekawa tylko rózni ludzie róznie oceniaja Siebie np:wspaniała masa i rzezba to dla niektórych 40 w łapie i srednia rzezba to juz ideał,nie potrafia sie ocenic obiektywnie,a nawet samo krytyki im troche brak.Do innych natomiast wspaniałą rzezbe i mase maja ludzie z 35 cm kablem i bardzo dobrą rzezbą to tez zalezy od priorytetów,które kazdy Sobie wyznacza i niekoniecznie wszyscy ocenia sie obiektywnie(jak np:Thiago<- Dla niego ideał to 34 w łapie przy 65 kg wagi)

Oceniając Siebie obiektywnie:Dobra masa z dobrą rzezbą(Nie mam zbyt niskiego bf ok 17%,ale dobre kształty i gęstosć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Ocenic siebie obiektywnie?!
Wybacz ale uwazam, ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem!
Gdzie jest napisane, ze mam ocenic siebie obiektywnie?!
Pytanie brzmi:"jestescie zadowoleni ze swojej rzezby? "
Wiec odpowiedzialem.
Nie ma tu mowy o tym, ze mam oceniac siebie jak jakis sedzia...
https://www.sfd.pl/Dlaczego_ćwiczę_-t291602.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1804
w tym sporcie chyba nikt do końca nie będzie zadowolony ze swojej sylwetki, zawsze chce sie więcej =P
kiedys chciałem wyglądać tak jak teraz wyglądam, a teraz sobie mysle że to przecież jest NIC =] i chce więcej

I can hear the people callin', I'm passin' by
Everybody knows I'm ballin', and to God
Gotta keep myself from fallin'..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30877
Ye Whatever.Troche samokrytytki by sie przydało.No nie mów ze 34 w łapie i jestes usatysfakcjonowanyBo równie dobrze mozna tyle osiągnąc grając w szachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
jesli bedziesz zadowolony z rezultatów to nic w tym sporcie nie osiagniesz!!!- tak powiedzial Arnie o ile sie nie myle...

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Chyba wyraznie odpowiedzialem na pytanie?! Jak mowiles, kazdy ma inny priorytet. Pracuje nad tym by zwiekszyc obwod w lapce, ale i tak uwazam, ze jest bardzo dobrze. Szczegolnie po ostatnich zawodach. Pozdrawiam
I naucz sie czytac ze zrozumieniem a potem komentuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6665
GANGSTA dobrze prawi .Jeżeli kulturyści mieliby się sami oceniać na zawodach to wszyscy zajmowaliby 1sze miejsce egzekwo . W tym sporcie trzeba mieć cały czas apetyt na więcej, dlatego prawidłową odpowiedzią powinno być zawsze "mam zla mase i zla rzezbe" .Dlatego uważam że ankieta jest z deka bez sensu.
Thiago niejeden lepszy od Ciebie nie powiedziałby że ma " wspaniałą masę i rzeźbę" A jeżeli czujesz że osiągnąłeś swoje szczyty to po co dalej ćwiczyć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obrazki

Następny temat

MAM PYTANIE O OXANDROLON DA COS!

WHEY premium