SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wpc/wpi a poziom cukru we krwi.

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
fajnie bo akurat mam matrixa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Panie Marku, jesli moge cos zasugerowac, to moim zdaniem dobrze byloby spozyc samego wheya, a nie mix roznowchlanialnych bialek, oraz zrezygnowac z suplementow ktore w jakikolwiek sposob moga wplynac na odp insulinową. Teoretycznie juz nawet sama tauryna (wplyw grup sulfonowych), moze delikatnie wplynac na gosp insulinowa. Wspomnial Pan na poprzedniej stronie, ze zazyl przed porcja bialka pewien suplement, podobnie tez bialko ktore Pan spozyl rowniez sklad ma raczej nietypowy jak na przecietna odzywke bialkowa. nie chce tutaj kombinowac na sile, ale biore pod uwage, ze kwestie o ktorych wspominam moga miec wplyw na efekt koncowy.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
moga miec. dzis byla poroba na dorianie , po 25 minutach poziom cukru nie zmienil sie nic a nic. poczekajmy az Darek spozyje olimpa. je temat odpuszczam. najprawdopodobniej spozywasz laktoze zamiast wheya.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
czyżby znów wały białek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Proszę bardzo: http://www.ajcn.org/cgi/reprint/82/1/69.pdf
http://www.bodybuilding.com/fun/layne3.htm

Zmieniony przez - Miniak_DH w dniu 2008-07-09 18:40:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16516
marek.c

A może jeszcze spróbowałby Pan przetestować tego Matrixa na czczo? Jest to b. popularne białko, sam używam praktycznie tylko tego i ciekawi mnie czy ma jakiś wpływ na poziom cukru we krwi. A niestety dostępu do glukometru nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Bez mierzenia od razu Ci powiem, że ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ma, tam jest sporo cukru

tzn. niewiele ale na tyle dużo by stymulowac insulinę

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ta teraz sie wszyscy beda bali skokow cukru po wpc jak by to mialo jakies znaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 pytania

Następny temat

Do Marka C. / kreatyna a błona śluzowa żołądka

WHEY premium