SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

workout na powietrzu Warszawa

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5299

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 351
Witam jeśli nie w tym dziale to proszę o przeniesienie.
Mam takie pytanie orientuje sie ktos z was gdzie w Warszawie mozna pocwiczyc na jakis siłowniach w parkach,jakieś drabinki,poręcze,drążki najlepsza lokalizacja to wola,ochota.Bo Ja tylko kojarzę taką mini na Powiślu ale to za daleko :( Oczywiście chodzi mi o te ogólnodostepne.Jakieś pomysly z góry dzieki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
park na Szczęśliwicach - sam tam często coś działam:)
parę rzeczy brakuje, ale jak się człowiek uprze to poćwiczy tam elegancko

Zmieniony przez - bohoo w dniu 2013-04-11 08:14:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 351
dzięki bohoo stestuje a ktos cos wie na temat w dzielnicy Wola ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17748
W "Lasku na Kole" są 2 poręcze, kłoda do ćwiczenia równowagi i 3 pniaki do przerzucania. Dokładnej lokalizacji nie pamiętam bo jak byłem w listopadzie tam to widziałem, że są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
jeszcze na polach mokotowskich jest parę sprzętów - choć i tak się myją do szczęśliwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 601
Warszawa - Białołęka. Jak ktoś chętny na treningi "street workout" to można do mnie pisać :) Myślę że znałbym dwa miejsca na Nowodworach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
W parku Szymańskiego mniej więcej na wysokości amfiteatru tylko po drugiej stronie ulicy jest taka siłownia, dużo kolorowych sprzętów nie do końca wiadomo do czego służących ale jest też drążek i poręcze do dipsów, więc trening można zrobić.
Oprócz tego przy pętli Młynów, już w dosyć kiepskim stanie jest drążek i poręcze. Tak w połowie drogi między tym centrum zarządzania kryzysowego a pętlą, przy Obozowej. Swoje lata te sprzęty już mają ale jak ktoś nie narzeka to trening można spokojnie zrobić.
Polecam jednak Szczęśliwice, z Woli na rowerku to w 20 min można obrócić a zdecydowanie najprzyjemniej. I często ktoś ćwiczy, zawsze coś doradzi, poprawi technike, w kilka osób się czegoś nowego nauczysz. Teraz lato sam tam często będę ćwiczył.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam trenera [[RADOM]]

Następny temat

sauna na podczerwień/inna (zachodnia część mazowieckiego)

WHEY premium