SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wioślarz a aeroby

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3635
chcialbym dorzucic do treningu na mase jakies umiarkowane aeroby 2x w tygodniu. mam taki sprzet w domu:





czy da rade robic na tym aeroby ? zmniejszylbym obciazenie na minimalne i podrecil tempo. ten sprzecik jest wyposazony w pomiar HR, wiec tym bardziej wydaje sie ok. ale nie chcialbym sobie zajechac miesni jednoczesnie, bo cwicze na mase, a aeroby bylyby w DNT.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Aeroby możesz dodać tylko jak celem jest masa musisz wliczyc w bilans diety zeby była na +.

A wykonasz na tym płynne ruchy ?


Jeśli tak to zrobić możesz choć polecam na powietrzu cos, ładna pogoda jest...


Ale dałbym ~30min jeśli wytrzymasz tyle 1-2x w tygodniu.



Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3635
dam rade plynne ruchy. zobacze jak to bedzie, ustawie na najnizsze obciazenie. glownie boje sie zeby miesni nie spalic ;/

co do ladnej pogody to owszem, niby mozna jezdzic na rowerze ale srednio jednak to mi wychodzi. ceizko sie zmeczyc w mojej okolicy. nie ma gdzie jezdzic intesywnie/szybko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3dniowy FBW do spr

Następny temat

Chce zacząc cwiczyc i schudnąd

WHEY premium