SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiem ze z***ałe.. ale prosze was o porade

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka jestem w trakcie 3 cyklu najmniej przemyslanego pirwszy cykl rok temu w czerwcu 8*200mg deki c7d za***iste efekty:) 2 cykl skonczył sie pod koniec stycznia 1-6 100mg propa c2d i superki 50mg c2d nawet spoko siła słabo mój 3 cykl jestem juz pod koniec cyklu 1-10 deka 300mg c7d(deki w ogóle nie czuje prawie nic mi nie poszło a 100% legit qmpel brał z tego samego zrodła razem ze mna i mu idzie za***iscie!!) 1-4 25mg stanabolu dziennie i 6-12 winstrol z zambonu 50mg c2d w sumie winstrolu tez już nie czuje jestem juz w 8 tygodniu cyklu i siły przyszło mi tylko 20kg z tego po samym stanabolu na początku weszło 10kg !! a ciagle wychodzi mi pełno syfów na twarzy zostało mi jeszcze 11amp winstrolu i w sumie nie wiem czy ma sens to brac czy to moze spylic co radzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
3 cykle w rok ? i sie dziwisz ze kiepskie rezultaty ?

poza tym 20 kg na wycisku to malo ?
szkoda ze nie mozesz sobie porozmawiac ze swoimi stawami.

na moj gust opchnij wszystko wpi.zdu porzadnie sie odblokuj i zrob rok pelnej regeneracji bez koksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
chyba masz cos wy***anego... a te syfy hmm na face od czego ci wala? masz predyspozycje jakies? watraba zdrowa ogolnie badales?
to samo zrodlo jeszcze nic nie oznacza...
ta 20kg to duzo.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm syfow nigdy nie miałem w życiu!! ale teraz po stanabolu zaczeły mi takie strupy pierw na nodze wyskakiwac potem dopiero spojrzałem na date ze był o 1 miech przeterminowany ale***** skonczyłem go brac to znikło teraz znowu na twarzy mi wyskakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
a watrabe badales? a te syfy dziwna sprawa nie slyszalem zeby na winie tak walilo, ale moge nie wiedziec

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 628 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18232
a masz Clearsil?? ja bym sobie chyba dal juz spokoj 10 kg Ci styknie, ale jak cchesz wiecej no to wiesz............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
i jak zwykle, przemo i problemy na cyklu.Stary jestes najbradziej pechowym kolesiem w dopingu chyba

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ne pechowy!! pecha nie mam tylko zawsze cos s******le!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
no ale co s******liles wytlumacz mi

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za krótką przerwe zrobiłem 3 raz pod rząd w ciagu roku nandrolon wale no albo tak jak mówisz mam pecha hmm
******le ide w szachy pograc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
no niezle
raczej to te przerwy krotkie, bo deka z innym stufem powinna byc odczuwalna nie tak jak pierwszy cykl, lub cykl po cyklu z innymi srodkami , ale jednak odczuwalna w koncu to nie cukierki a kox..
moze przetrenowanie, brak regen, za mala przerwa, brak odp liczby receptorow, wytrzepany org ogolnie to raczej przyczyny.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gineko a winko

Następny temat

*** APEL O POMOC DLA WITKA ! ***

WHEY premium