SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o fachową porade !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37
mam 19 lat za soba 2 cykle
pierwszy sama metka(jeśli to wogole mozna nazwac cyklem)
drugi deca(12x 2ml)+100 metki
cykl ten zakonczylem w sierpniu potem rzecz jasna byl odblok i zaraz wrzucilem kreatynke lecz w polowie cyklu kreatynowego mialem pewne problemy osobiste, na skutek ktorych musialem porzucic silownie
w tej chwili waze 75 kg przy 182 cm wzrostu biceps 36 takze nie wyglada to najlepiej z tej deczki troche zostalo ale przez przerwe tez troche spadlo, na silownie chodze tylko rok z przerwami jak zaczynalem wazylem 6 dych takze i tak nie jest najgorzej patrzac na to co kiedys bylo
od stycznia planuje ruszyc pelna para daltego chcialbym zasiegnac opini co wrzucic na 3 cykl myslalem o omce z meta ale to chyba nie jest najlepszy pomysl chyba, że macie jakies sposoby zeby nie spuchnac na ryju i nie stracic wszystkiego :) chcialbym na tym 3 cyklu dobic te 10 kg zeby dobic do 85-87 kg i zeby to byla dobra jakosc miesni a nie jakas woda
prosze o propozycje z gory danke daje sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
ja na twoim miejscu sprobowalbym testa propA 1-6 100mg e2d ... nie brales jeszcze testa wiec na pooczatek sprobuj tego mozesz nie zrobic tych wymarzonych 10 kg ale kto wie;) dieta i suple do tego bialka duzo gainerow witamin i mineralow a po cyklu odblok oczywiscie i kretka jak zrobiles wczesniej... powodzenia jak najwiekszych przyrostow w nowym roku;)

bez napinki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37
dokupic mietka do tego? i czy nie pociagnac jeszcze z 2 tygodnie dluzej tego tescia

ile mnie sam testosteron tak na oko wykosztuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Na oko to dziadek w szpitalu zmarł, więc go w to nie mieszaj. Cen poszukaj na necie.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37
filozof jestes za***isty forum=internet poza tym chyba wlos by Ci z klaty nie spadl jakbys napisal zdanie jak to sie ceni, bo jak sam wiesz na roznych stronach rozne ceny a tu chyba kazdy jest na biezaco, jezeli jednak nie masz nic na temat do powiedzenia to zamilcz i zarty o dziadku zachowaj dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Pytasz się ile kosztuje testosteron. Niby głupich pytań nie ma, ale i niektóre przysłowa z biegiem czasu tracą na wartości. Po pierwsze za chudy jesteś na doping. Po drugie nie masz wiedzy o odżywianiu ani suplementacji skoro po dwóch cyklach masz 75kg wagi. Po trzecie nie kłam, że dasz sogi skoro nie masz abonamentu.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
ddd propa nie ma sensu dluzej ciagnac bo to krotki estr i szybko sie rozkreca w organizmie 6 tyg w zupelnosci wystarczy pozniejsze cykle np na prolo bedziesz mial dluzsze takze nie badz taki nie cierpliwy musisz zobaczyc jak organizm reaguje ma testosteron bo jesli wezmiesz prolo a skutki uboczne beda nie ciekawe<duzy arbuz> to prolo bedzie sie dlugo "ulatnialo" z organizmu a prop o wiele szybciej i jest troszke slabszy a nie mozesz zaczynac odrazy od najsilniejszysz koksow.... eor ma tu racje musisz pamietac o diecie i suplach na cyklu podstawa to gainery i bialko do tego jeszcze min cynk witaminy i mineraly ale dieta jest o wiele wiekszym problemem u ciebie musisz duzo jesc min 4-5 posilkow
duzo ryzu kasz miesa platkow owsianych pelonoziarnistego chcleba
ablo staraj sie chociaz te 5 dni w tyg przestrzegac diety a w weekend odpusc bedzie ci sie latwiej przyzwyczaic do niej pozniej jesli 5 dni nie bedzie problemem wskocz na 6 andrzej maszewski ma diete 6 dni w tyg a 7 dzien je na co ma ochote i kiedy ostatni z nim rozmawialem powiedzial ze w przypadku osoby szczuplej nie trzeba tak bardzo przestrzegac diety tylko napasc sie ile sie da bo potem wsiadzie sie na rowerek i po sprawie bo hardgainer<czyli ty osoba szczypla> nie ma problemu ze zrzucaniem wagi

bez napinki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37
e0r mistrzu umiesz czytac ze zrozumieniem?
wyraźnie pisalem, ze 75 kg waze teraz, a nie po cyklu ostatnim, a nie cwicze juz 3 miesiace, natomiast stwierdzeniem ze 75kg to za mala waga na doping to mnie rozbiles "expercie", to co koksowac maja tylko Ci co waza po 9 dych? co do sogow to tobie i tak nie grozi

odzywki weglowodanowo-bialkowe w trakcie cyklu z deki caly czas przyjmowalem, jesli chodzi o diete to tak jak mowisz szczuply, takowej nie mialem, ale jadlem naprawde duzooo, 7-8 posilkow dziennie to norma, a to ze teraz waze ile waze to tylko i wylacznie zasluga tego iz nie cwicze i jem moze pol z tego co wtedy(po prostu nie mam motywacji do jedzenia jak nie cwicze:)

doszly mi pewne fundusze teraz takze do glowy wpadl mi pomysl aby zrobic cykl po raz kolejny z deca-durabolinu bo cos mi sie nie widzi ten testosteron chyba ze sie myle?
jakies sugestie? ostatni z deki skonczylem 3 miechy temu moze z czyms to tym razem polaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
pocwicz z 2miechy bez koksu to zobaczysz ile odrobisz z tamtej formy
potem dopiero zacznij cykl


Zmieniony przez - mjś w dniu 2006-12-31 18:57:24

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 485 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5124
"wyraźnie pisalem, ze 75 kg waze teraz, a nie po cyklu ostatnim, a nie cwicze juz 3 miesiace"
Czyli jestes sezonowcem
Lepiej zajrzyj do dzialu suplementacja,bo sobie mozesz krzywde zrobic..

Zielony Pan Owinięty W Biały Szal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37
****a zero sezonowców
po prostu problemy osobiste i ponad poltoramiesieczna chorobam, malo mnie ****ica nie trafila na sama mysl o tym ze nie moglem cwiczyc i wiekszosc kasy co wy***alem na deke poszla sie ***ac

co do wczesniejszego wpisu to oczywiscie ze najpierw zaczne na sucho sie rozruszac tak z miesiac a potem zobacze

co myslicie o tej deczce po raz drugi?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa wytrzymałości i koncentracji.

Następny temat

oxa +winko

WHEY premium