SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wieksza tauryna

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
2-4g czyli 4-8 kabs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
wiem, kapnąłem sie po wysłaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Mam pytanie, biore 4 kapsułki tauryny przed treningiem i 3 po treningu(tauryna olimp), chyba za dużo co?? powiedzcie coś na ten temat czy moge brać w takich dawkach, czy raczej to nie ma sensu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Ta pierwsza dawke moglbys rozbic na 2 razy, czyli:
2kapsy przed sniadaniem, 2 przed treningiem i 2-3 po treningu.

Pozdrawiam

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Tak demien - za dużo
wątpie czy organizm w ogóle jest w stanie wykorzystać w pełnii więcej niż 1 g brane na raz
nie ma sensu brać w takich dużych dawkach jednorazowych - lepiej po prostu to rozbić jak Ci podał Paul - zapewnisz sobie tym lepszą ochronę antykataboliczną w ciągu dnia

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
jaki jest szacowany czas dzialania jednorazowaej dawki Tauryny powiedzmy w wysokosci 1g? dobrze jest brac kiedy czujemy denerwujace uczucie pustki w żołądku a niemamy akurat pod reka zarcia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Hmmmmm

Tauryna to nie zastępnik posiłku - nie możesz jej traktować w ten sposób
owszem - jeśli jesteś głodny watro ją wziąć aby zmniejszyć katabolizm będący skutkiem głodu - lepsza tauryna niż nic, lesz na pewno nie zastąpi posiłku i dostarczanych wraz zn nim składników pokarmowych

Czas działania - ciężko mi określić ja działanie 2 kaps (czyli 1g) zaczynam odczuwać jakieś 20-30 min po zarzyciu i czuje przez ok 1h (mówie tu o działaniu pobudzającym, orzeźwiającym bo antykataboliczne trudno dokładnie "wyczuć")

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle ze niedlugie, ale daje ochrone miesni, a jak wiadomo organizm jezeli jest glodny to czerpie takze energie z tluszczy.

Teoretycznie jesli nie jesz posilku przed troche dluzszy okres, to wzialbym 1g tauryny, a pozniej staral sie dotrwac do nastepnego posilku, ewentualnie zazyc druga dawke, ale gdzies tak po 1-1,5 godzinie.


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-04-30 00:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
zle mnie zrozumiales, mialem na mysli opoznienie w posilku,
co do dzialania pobudzjacego Tauryny to u mnie wystepuje rowniez efekt lekiej "mgły na mózgu" podobny do etgo jaki sie ma po kilku browarach. Niewiem czy to normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Miałem na myśli to że zawsze trzeba dbać o to żeby mieć coś pod reką do jedzenia (batona, orzeszki itd) a nie taurynę jeśli istnieje ryzyko przedłużenia przerwy między posiłkami
aczkolwiek lepsza tauryna do "jedzenia" niż nic

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki na masę dla suchara:)

Następny temat

Fat Burner Plus lub ...

WHEY premium