SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

waga stanela w miejscu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Okolo 2 lat temu za pomoca bardzo drastycznej diety (600kcal) i bardzo intensywnych treningow schudlam 30 kg (okolo pol roku). Od tamtego czasu waga stoi mniej wiecej w miejscu (+/- 3kg). Wczesniej duzo biegalam (80 min dziennie/6 razy w tyg, +silownia), a teraz zamienilam bieganie na kickboxing 3x w tyg po 1,5godz) oraz pracuje nad sylwetka w silownii (3x w tyg po 2 godz), a pomimo tego nie moge zgubic tkanki tluszczowej, ktora pokrywa moje miesnie na calym ciele.
Moja dieta jest dosc restrykcyjna: zero tluszczu, weglowodany tylko w postaci pelnoziarnistych platkow, niewiele miesa, same warzywa, biale serki i ryby.
Im wiecej cwicze tym jestem wieksza. Jak ja mam zgubic ten tluszcz?? Chce schudnac okolo 8kg. Blagam o pomoc.


Płeć: Kobieta

Wiek: 23

Waga: ok 76

Wzrost: 176

Obwód klatki: n/a

Obwód ramienia: n/a

Obwód talii: n/a

Obwód uda: n/a

Obwód łydki: n/a

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: n/a

Aktywność w ciągu dnia: zajecia na uczelni 8-18/ 5x w tyg.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: kickboxing- 3x tyg/ 1,5godz
silownia- 3x tyg/ 2godz


Odżywianie: lubie warzywa (bez ziemniakow), owoce, ryby, biale serki i platki owsiane. nie lubie calej reszty.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak (zerwane wiezadlo barkowe, ale nie odczuwam skutkow).

Preferowane formy aktywności fizycznej: moge trenowac 6x tyg, wszystko co sie da.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: mozliwe

Stosowane wcześniej diety: low carb, low fat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Ten dziennik jest rewelacyjny, jutro od rana zajme sie tymi obliczeniami i wkleje moj plan. Dzieki wielkie! xxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
600 kcal, czyli głodujesz. Jakim cudem chcesz schudnąć nie jedząc? Zastosowałaś taką głodówkę, którą pozbyłaś się mięśni, obniżyłaś metabolizm masakrycznie. Teraz to musisz zmienić myślenie o diecie, inaczej nic z tego nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
glodowke stosowalam na poczatku tylko, pozniej stopniowo zwiekszalam kcal. teraz dziennie przyjmuje okolo 1500 w jedzeniu i ok. 150kcal w napojach izotonicznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
2godz na silowni???? ci ty tam robisz ?

poczytaj pierw podwieszone linki, na gorze strony pogrubione masz wszytsko o odchudzaniu najciekawsze, bo jak mowisz o swojej diecie to ona ma sie nijak do tej ktora powinna miec osoba uprawiajaca sport.

Zgubic kilogramy i zgubic tluszcz to zasadnicza roznica. Popelnilas tyle bledow w odchudzaniu, ze teraz musisz troche popracowac nad zmianami. Jak odchudzalas sie tak jak mowisz to popalilas sobie duza ilosc miesni i teraz jest ci jeszcze ciezej schudnac (zapewne w ogole jesz teraz malo stad i nie dorobilas sie jojo), bo mniej miesni to mniej spalanego tluszczu, tak po prostu zasuszylas sie , wlasciwie odchudzanie powinnas zaczac od odbudowy miesni, by zwiekszyc metabolizm.

PS no tak, czyli ciagle jestes na obnizonej kalorycznosci w stosunku do teoretycznego zapotrzebowania jakie powinnas miec jako osoba tyle cwiczaca. Jak nie zmienisz tego tak juz cale zycie zostanie

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-10-26 21:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Dieta nisko tłuszczowa to pomyłka. Tłuszcze musisz jeść, orzechy, oliwę itp.
2. Pomysł z głodówką czy tym czymś 600kcal (to nie jest dieta, to też głodówka) był fatalny. Organizm dostosowuje się do takiej ilości kcal i obniża metabolizm.
3. Jak doszłaś do 1500kcal? Obliczyłaś czy walnęłaś na pałę?
4. Jak nie zaczniesz się odżywiać normalnie i nie odbudujesz tkanki mięśniowej to nic z tego nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
problem w tym, ze ja wcale nie czuje ze mam malo miesni...powiedzialabym wrecz, ze nogi np mam bardzo muskularne, ramiona tez (tylko triceps pokryty tluszczem, no i obwisla skora:( ). jesli chodzi o silownie to mam na kilkunastu urzadzeniach serie 3x12, plus bieganie i tak ten czas leci;) ja jestem bardzo sklonna zmienic diete, bo ten tluszcz doprowadza mnie do szalu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uwierz mi, że takim sposobem odżywiania pozbyłaś się sporo mięśni. Właśnie w ten sposób organizm reaguje dostosowując się do niskiego poboru energii.
A obwisła skóra jest efektem zbyt szybkiego spadku wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
ja bardzo chetnie zmienie diete, ale w moim przypadku to trudne, bo ja caly dzien spedzam na uniwerku i mam dwie przerwy- 10 i 40 min. jak wracam do domu (ok. 18) to moge jesc bardzo malo bo musze sie przygotowywac do treningu o 20. ktora z diet wiec powinnam stosowac? na pewno bede przestrzegac.
teraz jem na sniadanie platki owsiane, 3 bialka i jedno zoltko i sok z selera lub marchwi.
lunch: serek bialy 300gram plus banan.
obiad: krewetki lub ryba, i do tego surowe warzywa glownie zielone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie obliczyłaś zapotrzebowania dobowego. Musisz obliczyć ilość kcal jaka jest Ci potrzebna i ułożyć dietę zbilansowaną, n ie redukcyjną tylko przynajmniej na zerowym bilansie, ja bym proponował nawet lekki plus.
Brak zdrowych tłuszczy to gruby błąd. Musisz je brać pod uwagę przy układaniu diety, jedynie posiłkach około treningowych unikaj tłuszczu.
Gdzie jest kolacja? Kolacja musi być. Twaróg półtłusty to wolno wchłanialne białko, jedząc go zapobiegniesz utracie tkanki mięśniowej w nocy.
Jeżeli układasz dietę to bierz pod uwagę produkty nisko przetworzone. Jeżeli mięso, to nie szynka z solankami tylko ugotuj sama kawałek kurczaka, indyka czy czegokolwiek innego.
W każdym posiłku ma być źródło białka.
To tyle na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
trening tez zmien

Dlaczego wszystkie dziewczyny z nadwaga twierdza, ze maja umiesnione nogi , a jak przychodzi co do czego to sie okazuje ze na nogach wiecej tluszczu niz miesni Czy ty wiesz w ogole jaki masz % BF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
daj mi mejla, przysle ci zdjecie nog, sam ocenisz...to ze cos zmienic musze to ja wiem, ja tu napisalam zeby mi ktos kompetentny napisal co musze zmienic i jak...nie wiem nic o % BF, wymiarow tez nie znam dokladnych..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest ?

Następny temat

Czy ja się mogę redukować - SOGi

WHEY premium