SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w sprawie nog prosze o rade- foto

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Viren poniewaz zazwyczaj do obciazeni miesni powinny slucyc ciezarki ktore sa wygodne a nie encyklopedie ktore czesto z rak mi wypadaly :) co do przytycia to z tym mam problem a nawat jak sie uda to tylko w tylek idzie i brzuch : p

specjalisci czekam na rady dzis juz chce zaczac nie zwazajac na godzinke ja nocny marek jestem wiec 24 mi nie straszna : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 711
grr. musisz spać, sen jest ważny ;)

https://www.sfd.pl/PRZYSIAD_TOTALNY_ROZBUDOWA_M.UD-t34796.html 

Zmieniony przez - Kamil368 w dniu 2010-08-24 23:51:08

Pozdrawiam ;)

"Rosną rozmiary gdy idziesz życiem na skróty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
mysza napisz do obliques powinna Ci pomóc

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
dzieki dzieki to jeszcze jedno pytanko jak rozbudowac lyydki ; ) wspinam sie na palce codziennie po 60 razy czasem z obciazeniem czasem bez czy mozna cos jeszcze oprocz tego robic ?? jak urosna po 3 cm w obwodzie to bedzie super wszystkie spodnie wyrzuce do kosza obiecuje : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
będe pokorna dołaczylam zdjecia i licze na cenne rady które partie nog powinnam cwiczyc by byly zgrabne - chowam swoje kobiece madrosci zyciowe do kieszeni jako ze kobiety kochaja wyolbrzymiac i zdaje sie na rady profesjonalistow ? podajcie ktore partie w moim przypadku powinny byc cwiczone a ja juz znajde sowbie cwiczonka

Pozdrawiam i zycze dobrej nocki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Tak jak pisał 4rScorpion napisz na maila do obliques odnośnie tego tematu a powinna ci pomoc


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
jestem nowa i nie bardzo wiem gdzie znalezc maila do obliques , prosze o pomoc i jeszczew raz dziekuje za rady

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
https://www.sfd.pl/profilekat.asp?mode=display&id=154520 

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ojoj nie bedzie latwo, jak kazda walka z genetycznymi predyspozycjami.
Mowa o silowni. Czy w ogole taka opcja jest u ciebie mozliwa?
Bez tego nie masz szans, a i na silowni bedziesz musiala dluzszy czas pocwiczyc by uzyskac minimalne przyrosty. Ale przynajmniej mozesz wiczyc z czystym sumieniem bo te miesnie co zyskasz beda smukle i tylko beda sie rysowac nadajac ksztalt i na pewno nie beda za duze

jakiekolwiek przysiady na sucho i z malym obciazeniem moga tylko spwodowac dalsze wyszczuplenie nog. Tak samo bieganie i inne aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Witam Cie serdecznie jeśli chodzi o siłownię to na pewno mogę ja gdzieś wcisnąć , tak jak napisalas geny po ojcu który również ma takie szczuple nogi ; ) jakie by to miały być cwiczonka ? Pozdrawiam serdecznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA........;] POMOCY

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium